Sleduj nás

Pudilová se vrací! Kdo na ni čeká v UFC?

Pudilová se vrací! Kdo na ni čeká v UFC?
Jediná česká MMA bojovnice v prestižní UFC se chystá na svůj další zápas. Po dvou výhrách a jedné porážce vstoupí do oktagonu zámořské soutěže počtvrté, jméno své soupeřky však zatím tají.

„Jsme v plné přípravě, Lucka se na zápas moc těší,“ prozradil její trenér Ladislav Erdélyi a zároveň slíbil atraktivní zápas.

Po parádní výhře nad Sarah Morasovou se česká bojovnice Lucie Pudilová vyhoupla na třinácté místo světového ženského MMA žebříčku. A touží se dostat mezi deset nejlepších. Snažila se přes Twitter vyprovokovat k zápasu Aspen Laddovou, ten ale podle všeho neproběhne.


Do oktagonu se mohla vrátit už nyní, kdy dostala nabídku zastoupit Bethe Correiovou v zápase s Irene Aldanovou. Kvůli tvrdým kalifornským pravidlům by však nestihla potřebná lékařská vyšetření, a tak zápas odmítla. Přesto dala najevo, že je připravená a bojovat chce.

To UFC vyslechla a rozhodla se ji sehnat jinou soupeřku. „Po jednání s managementem RAW jsme s Lucií podepsali smlouvu s UFC na další zápas,“ oznámil fanouškům nadšený trenér Ladislav Erdélyi. Víc informací ale v tuhle chvíli sdělit nemůže. „Zatím mohu prozradit jen to, že by se měl zápas konat v USA. Se zbytkem musíme počkat až na oficiální oznámení. Samotný duel se uskuteční v září, po prázdninách,“ prozradil.


Podle těchto informací to vypadá na UFC 228, které se koná osmého září v Dallasu a na samotné soupisce jsou už tři ženské zápasy, žádný z nich ale není v bantamové váze, tedy v té, ve které Pudilová zápasí.

Trenér české bojovnice alespoň naznačil, že se jedná o zajímavou soupeřku. „Prozradit to zatím nemůžu, ale věřte, že to bude velmi atraktivní a tvrdý boj. S Luckou jsme v plné přípravě a na tenhle duel se moc těší,“ vzkázal Erdélyi.


Další články