Sleduj nás

Pudilová se chystá znovu do boje! Soupeřka je postojářka a zápas bude do dvou měsíců, potvrzuje

Pudilová se chystá znovu do boje! Soupeřka je postojářka a zápas bude do dvou měsíců, potvrzuje

Jediná česká zástupkyně v proslulých řadách UFC se chystá na svou další bitvu. Proti komu a kdy to bude, to musí nejprve prozradit sama organizace, můžeme však očekávat, že se tak stane co nevidět.

„Termín ani místo říct nemohu, s informací musí vyjet první UFC, ale zápas bude do dvou měsíců, více říct nemůžu. Můžu ještě prozradit, že soupeřka je postojářka,“ odhalila Pudilová, která se naposledy v únoru představila na domácím turnaji v Praze, kde na body podlehla americké soupeřce Liz Carmouche, jež se většinu duelu snažila tahat na zem. Souboj v postoji bude tedy i pro fanoušky příjemnou změnou.


„Když jsem zápas viděla zpětně, tak jsem byla se svým výkonem spokojená, byla jsem spokojená sama se sebou. Liz je pětatřicet let, v žebříčku byla vysoko nasazená, má za sebou hodně zkušeností, mně bylo o jedenáct let míň. Vím, že jsem na ni měla, jenže já, než se taky proberu, příště to chce zápas líp rozložit,“ vracela se proslulá „Příbramská střela“ k poslednímu duelu, jenž sice neskončil tak, jak se očekávalo, zato se z něho mohou vzít potřebné zkušenosti.


Lucie má v UFC smlouvu ještě na dva zápasy. Její současná bilance tvoří dvě výhry a tři porážky (8-4-0 celkově v MMA). Důležité pro ní nyní bude, aby se opět chytila, stoupla v žebříčku a vysloužila si smlouvu novou. Hlad po úspěchu jí očividně nechybí a již brzy nám to bude ochotná ukázat.

„Chci se zlepšovat, vydržet co nejdéle a posunout se v žebříčku. Vrátit se na své místo a být více vpředu,“ potvrdila Pudilová, která se zatím připravuje v Příbrami a posléze i v Praze. „V trénincích jsou menší změny. Něco jsme přidali a něco ubrali. Přidala jsem víc zápasu a boxu, abych byla rychlejší. Snažím se taky zapracovat na váze, abych ji nemusela honit na poslední chvíli jako minule,“ doplnila.

(Zdroj: sport.cz)Další články