Sleduj nás

Prověřujeme nezvykle vysoký objem sázek na ukončení ve druhém kole! ohradil se zástupce Tipsportu proti zápasu Borároš vs. Medvedovski

Prověřujeme nezvykle vysoký objem sázek na ukončení ve druhém kole! ohradil se zástupce Tipsportu proti zápasu Borároš vs. MedvedovskiFOTO: OKTAGON MMA

Hlavní souboj druhého turnaje FABRIQ přinesl výsledek, který nepřekvapil vůbec nikoho. To, s čím se počítalo rozhodně méně, byl způsob, jakým se zápas mezi slovenským Punisherem a izraelským Doručovatelem odehrál. 

Gábor, který je znám svým brutálním nástupem, se tentokrát držel první kolo hodně zkrátka a byla na něm vidět snaha svému soupeři neublížit. Kirill na tento scénář s radostí přistoupil a první pětiminutovka připomínala lehký sparing dvou starých kamarádů.

O smyslu souboje se hovořilo již několik týdnů před turnajem. Medvedovski má v posledních letech pověst bojovníka, který si již jezdí pouze pro výplatu a sportovní výkon je u něj druhořadý. Zápas s Borárošem byl vypsán v dohodnuté váze osmaosmdesát kilogramů, což je o deset kilo více než Izraelec obvykle chodí. 

Tento fakt se potvrdil již na vážení, kde Gábor trefil váhu na třicet deka přesně, kdežto Kirill podvážil neskutečných sedm kilogramů. O tom, že jeho postava navíc působila dojmem, že se stravuje pouze ve fastfoodu, se ani nechceme zmiňovat. 

Ve světle těchto faktů a vzhledem k tomu, že Medvedovski prohrál v posledních šesti případech vždy v prvním kole, se čekalo, že slovenský borec udělá se svým soupeřem krátký proces. Kurz 1,50 na tuto variantu také využila valná většina sázejících, tedy těch, kteří očividně nedostali interní informace. Druhá skupina, těch lépe informovaných, se těsně před duelem vrhla na bookmakery a osolila výhru Gábora ve druhé pětiminutovce!


„Zaznamenali jsme opakované sázky na výhru G. Borárose přesně ve 2. kole a ukončení zápasu ve 2. kole v nezvykle vysokém objemu, čemuž odpovídaly i zvláštní pohyby kurzů, jak si všimlo hodně lidí. Dál v Tipsportu prověřujeme všechny okolnosti ohledně těchto sázek. Závěr vyvodíme v nejbližších dnech, jak nám ukládá Zákon o hazardních hrách,“ prohlásil zástupce Tipsportu Pavol Boško.

Zvláštní okolnosti poté jen podtrhlo dění v kleci. Gábor se do ničeho nehnal, soupeře si oťukával, ale s patřičnou dávkou opatrnosti, aby jej náhodou nesestřelil. O pauze padla instrukce, ať do Kirilla již vlítne a udělá trochu show. Následoval první tvrdý lowkick, po kterém šel Izraelec k zemi a pár následujících úderů znamenalo rychlý konec. 

„Z mého pohledu jsem si to přesně takhle představoval. Především jsem chtěl vyhrát. A za druhé jsem si to chtěl užít a chtěl jsem pocítit, co to znamená, když budu bojovat ve druhém nebo možná i ve třetím kole,“ potvrdil Gábor, že vše proběhlo, jak mělo. 


Ve finále tedy mohou být všichni spokojeni. Gábor vyhrál, Medvedovski si opět dojel pro šek a má na složenky, ale jediný, kdo neskáče radostí, je Tipsport, který se očividně nechce nechat takto pokasírovat a do situace bude ještě šťourat.

Ber 600 spinů úplně zdarma - Registrace zde


Další články

Zatímco vy dojídáte cukroví, on hladoví. Procházka trýzní tělo pro úspěch

Většina z nás se po svátcích teprve odhodlává k první návštěvě posilovny, avšak Jiří Procházka posouvá limity lidské vůle do sfér, o kterých se běžným smrtelníkům ani nezdá. Bývalý šampion UFC se na sociálních sítích svěřil s rutinou, která zahrnuje pravidelné a dlouhé hladovění, čímž znovu dokazuje, že jeho cesta bojovníka není jen o tvrdých úderech v kleci.

Zatímco vy dojídáte cukroví, on hladoví. Procházka trýzní tělo pro úspěch

Režim, respekt a vaření na cele. Karlos ví, jak přežít, tvrdí znalec jeho poměrů

Už více než týden se Karlos Vémola dívá na svět skrze mříže vazební věznice. Soud ho tam poslal kvůli podezření z účasti na organizované drogové trestné činnosti, což vyvolalo v Česku mediální bouři. Zatímco veřejnost spekuluje o vině či nevině, lidé z jeho blízkého okolí poodkrývají, jak Terminátor tuto krizovou situaci snáší a kde leží jeho největší slabina.

Režim, respekt a vaření na cele. Karlos ví, jak přežít, tvrdí znalec jeho poměrů

Muradov míří do polské FAME: Ve hře je luxusní auto za miliony

Zatímco fanoušci domácí scény marně vyhlíželi sjednocující bitvu o krále střední váhy, Makhmud Muradov udělal krok stranou, jenž mnohým vyrazil dech. Uzbecký bojovník vymění klec Oktagonu za polskou show, kde se v pyramidě popere o luxusní automobil. „Když se pro něco rozhodne, těžko mu to rozmlouváte,“ pokrčil rameny promotér Ondřej Novotný a potvrdil, že hvězda má pro tento „výlet“ zelenou.

Muradov míří do polské FAME: Ve hře je luxusní auto za miliony

Čepo promluvil o facce pro Siváka: Prodal lístek od Rytmuse a vysmál se majiteli

Místo VIP servisu výchovná facka a vyhazov, tak dopadl večer pro jednu z největších hvězd domácího postoje. Dlouho se o tom jen špitalo, leč nyní „El Chapo“ prolomil hradbu mlčení a detailně popsal, proč musel Václav Sivák opustit turnaj Fight Night Challenge. Nebylo to kvůli rivalitě, nýbrž kvůli sérii prohřešků, které vyvrcholily fyzickým střevem.

Čepo promluvil o facce pro Siváka: Prodal lístek od Rytmuse a vysmál se majiteli