Sleduj nás

Prohru 260kilové Lucky Kotlárové nenechali Romové jen tak. Soupeřka Regina teď čelí vlně výzev

Prohru 260kilové Lucky Kotlárové nenechali Romové jen tak. Soupeřka Regina teď čelí vlně výzevFoto: RedFace

Lucie Kotlárová přišla do klece rozsévat bolest a násilí, bohužel ale hned ve svém prvním zápase sama prohrála.

Lucie, sestřenice známých „bojovníků“ Diega či Jaroslava Kotlárových, vstoupila do organizace RedFace s tím cílem, aby navrátila rodinnému příjmení čest. „Jako mladá jsem mlátila sígry u nás na ulici a nikdo na mě nemohl. Pochybuju, že to nějaká 50kilová malina změní,“ smála se nepřehlédnutelná žena své soupeřce Regině Labajové, s níž se střetla nyní v sobotu 6. dubna v pražské UNYP Areně. Sotva boj ale začal, bylo cítit, že Lucka bude mít velký problém.

Labajová zvolila lišáckou taktiku. Do žádné postojové přestřelky se nepouštěla, naopak se od úvodních sekund duelu dala na ústup a Kotlárovou nechala, aby ji naháněla. Sem tam vzduchem proletěl nějaký úder, ale ten nikdy nenašel svůj cíl, přesto tato taktika fungovala dokonale.


Lucie ještě v prvním kole, jež mimochodem trvalo pouhé tři minuty, viditelně ztrácela na síle. Ruce se ani nepokoušela dávat k hlavě, aby ušetřila nějaké energetické zásoby, ale ani to nepomáhalo. Po pár chvílích byla natolik zranitelná, že kdyby Regina byla jen o něco zdatnější soupeřkou, určitě by toho využila. Ona se však rozhodla Lucii trápit a místo boje jí dala nezapomenutelný kardio trénink, který nakonec skončil prohrou na technické KO.

Ta neprůstřelná aura, kterou kolem sebe Kotlárová budovala, byla rázem proražena pouhou „malinou“, kterou si plánovala dát ke snídani. Přesto je nutné dodat, že má Lucie velkou fanouškovskou a rodinnou podporu, která si tuto veřejnou potupu nenechá líbit. Sociální sítě náhle pohltily nové výzvy, které Regina za svou troufale navolenou taktiku obdržela.


„Proti Lucce se ti to běhalo, viď. To je úroveň vyzvat někoho k boji, ale potom se vlastně veškeré fyzické konfrontaci vyhnout. Tímto tě vyzývám já a garantuji ti, že mi neutečeš,“ ozvala se naštvaná Eržika Kotlárová, o jejíž rodinných vazbách s Luckou nic nevíme. Vzhledem ke shodě v příjemní by ale nějaké být mohly.

„Tak Regínko, gratuluji ti k výhře, ale co jsi tam předváděla, to se mi vůbec nelíbilo. Uhánět 260kilového člověka dokáže každý, ale zkus si to na někoho normálního. Já vážím 120 kilo a rozhodně se tak neudýchám. Řekni si kdy a kde a můžeme jít do toho,“ okomentovala příspěvek na Facebooku Kamila Demeterová.   

„Regino, ty a já, RedFace, Brno! Proti tlustému člověku to umí každej, ale zkus si to proti někomu normálnímu. Proti mně utíkat moc nebudeš! Tímto ti posílám výzvu, doufám, že si ji přečteš, a pokud ne, tak budu psát dál!“ ozvala se jistá Dominika Gucci. A nebyla sama. Uvidíme, zdali se Regina v tomto kruhu bude chtít jako například takový Karlos Benda pohybovat, anebo zdali to zabalí po jednom zápase.Další články