Sleduj nás

Procházka: Získat titul je můj sen, přípravě jsem obětoval všechno

Procházka: Získat titul je můj sen, přípravě jsem obětoval všechno

Již brzy budeme znát verdikt zápasu, který dost možná přetočí Jirkovi Procházkovi život. Český válečník, jenž už léta působí v japonské organizaci Rizin, se konečně dočkal své titulové šance. A ta určitě bude stát za to.

„Děkuji všem fanouškům za vzkazy i za podporu. Do své přípravy jsem obětoval všechno, a to včetně naprostého sexuálního půstu, který držím už tři týdny. Držím se zkrátka na uzdě, abych byl do boje co nejvíce připraven,“ nechal se slyšet přední český zápasník, jehož si budeme moct v akci prohlédnout již tuto neděli (našeho času) kolem dopoledne.


Soupeřem mu bude již několikrát avizovaný Američan Muhammed Lawal, s nímž se Denisa už jednou utkal. Tehdy jeho protějšek vyhrál via KO, jež přišlo možná trochu šťastně. „Byl to můj hlavní úkol. Nastudovat si své poslední chyby a zároveň i ty jeho. Strategii na něj mám, teď ji jenom musím předvést v praxi,“ povídal Procházka.


Na svůj velkolepý zápas se nepřipravoval s nikým jiným než se svými švédskými kolegy, kteří působí v UFC. „S Gustafssonem trénuji normálně, ovšem nyní jsem to musel trochu přehodnotit. Získat titul v Rizinu je můj sen a on je Lawal poněkud menší než Alex, což jsem musel brát v potaz. Dost jsem ale trénoval s wrestlery i boxery,“ vysvětloval.

Závěrem stačí jen dodat, že sebevědomí Procházkovi určitě nechybí. O tom svědčí i následující vzkaz: „Jdeme si pro ten pás! Pojďme to urvat! Vítězství!“Další články