Sleduj nás

Procházka: Získat titul je můj sen, přípravě jsem obětoval všechno

Procházka: Získat titul je můj sen, přípravě jsem obětoval všechno

Již brzy budeme znát verdikt zápasu, který dost možná přetočí Jirkovi Procházkovi život. Český válečník, jenž už léta působí v japonské organizaci Rizin, se konečně dočkal své titulové šance. A ta určitě bude stát za to.

„Děkuji všem fanouškům za vzkazy i za podporu. Do své přípravy jsem obětoval všechno, a to včetně naprostého sexuálního půstu, který držím už tři týdny. Držím se zkrátka na uzdě, abych byl do boje co nejvíce připraven,“ nechal se slyšet přední český zápasník, jehož si budeme moct v akci prohlédnout již tuto neděli (našeho času) kolem dopoledne.


Soupeřem mu bude již několikrát avizovaný Američan Muhammed Lawal, s nímž se Denisa už jednou utkal. Tehdy jeho protějšek vyhrál via KO, jež přišlo možná trochu šťastně. „Byl to můj hlavní úkol. Nastudovat si své poslední chyby a zároveň i ty jeho. Strategii na něj mám, teď ji jenom musím předvést v praxi,“ povídal Procházka.


Na svůj velkolepý zápas se nepřipravoval s nikým jiným než se svými švédskými kolegy, kteří působí v UFC. „S Gustafssonem trénuji normálně, ovšem nyní jsem to musel trochu přehodnotit. Získat titul v Rizinu je můj sen a on je Lawal poněkud menší než Alex, což jsem musel brát v potaz. Dost jsem ale trénoval s wrestlery i boxery,“ vysvětloval.

Závěrem stačí jen dodat, že sebevědomí Procházkovi určitě nechybí. O tom svědčí i následující vzkaz: „Jdeme si pro ten pás! Pojďme to urvat! Vítězství!“

OMEZENÁ NABÍDKA: Do České republiky nyní přišla nová sázková kancelář, která rozdává peníze zdarma. Vyberte 3000,- Kč zde a sázejte na bojové sporty Oktagon, UFC i Clash of the Stars.

Vyber 3 000,- Kč zdarma

Více zde

Další články

VIDEO: TKO v prvním kole! Tadeáš Růžička narazil v Rusku na světovou kvalitu

Už před zápasem bylo jasné, že tahle ruská mise prověří Tadeáše Růžičku po všech stránkách. Díky změnám na kartě se navíc zápas českého bojovníka posunul až na samotný vrchol celého večera, což jenom znásobilo pozornost a tlak, který byl na Mawara vyvinutý. Samotný souboj nakonec netrval ani dvě minuty, ale i tak nabídl několik zajímavých poznatků.

VIDEO: TKO v prvním kole! Tadeáš Růžička narazil v Rusku na světovou kvalitu