Sleduj nás

Procházka nikdy nebyl šampion, pokračuje v útoku Hill a nabízí porovnání s Teixeirou

Procházka nikdy nebyl šampion, pokračuje v útoku Hill a nabízí porovnání s TeixeirouFOTO: UFC

Průměrná kvalita Jiřího Procházky musí být vidět na míle daleko, líčí nový šampion polotěžké váhy UFC.

Hill si užívá svého panování na vrcholu divize polotěžké váhy a v pravidelných časových intervalech si vždy bere do úst svého předchůdce Jiřího Procházku…

Ano, českému samurajovi sice náležel mistrovský titul, ale podle Hillovy výpovědi se k němu nedostal právem. Získal ho tak, že měl lidově řečeno z prdele kliku, přičemž ani neprokázal své kvality… Pokud tedy nějaké má.


„Držme se holých faktů. Já a Jirka jsme oba dva bojovali s Gloverem Teixeirou a zatímco já jsem ho bil celých pět kol, tak Jirku dělilo nějakých 30 sekund od prohry. To je prostě matematika, tu nejde zpochybnit,“ pověděl Hill v pořadu The MMA Hour u Ariela Helwaniho.

„Pokračujme tedy s těmi fakty. Buďte ke mně upřímní a řekněte mi, kolikrát by Jirka porazil Glovera, kdyby si spolu dali deset zápasů. Já vám třeba můžu s úplnou jistotou říct, že by nevyhrál devět zápasů, nevyhrál bych jich osm, on by nevyhrál ani nadpoloviční většinu,“ líčil.


„Soudě podle toho, co jsme viděli, na koho byste si vsadili? Většina z vás by určitě své peníze vložila na Glovera. A to je ten důvod, proč podle mě Procházka nikdy nebyl skutečným šampionem. Je to člověk, který měl pouhé štěstí, ale kterého si s šampionem nedokážu vůbec ztotožnit. Je až příliš průměrný a jak jsem řekl, neexistuje jediný aspekt MMA, ve kterém by byl lepší, než jsem já,“ sečetl Jamahal Hill.

Vyber 3 000,- Kč zdarma

Více zde

Další články