Sleduj nás

Procházka je špinavec a USADA přemýšlí, jak ho nachytat, domnívá se Askren

Procházka je špinavec a USADA přemýšlí, jak ho nachytat, domnívá se Askren
64 testů na doping za jeden kalendářní rok? To nemůže být náhoda, věří Ben Askren, který odkrývá různé záludnosti, co za tím stojí.

Vesměs to ví už každý český, ale i zahraniční fanoušek. Jirka je nejvíce testovaným zápasníkem z celé soupisky UFC a patrně i celého světa MMA. Ještě než se stal šampionem po něm USADA často házela očkem, ovšem po získání mistrovského opasku svůj zájem zdvojnásobila.

Jirka nikdy s dopingem potíže neměl, a proto se ho již zastala spousta lidí, včetně takového Daniela Cormiera, který si nemohl odpustit přirovnání s hříšníkem Jonem Jonesem… Na druhou stranu tu máme i tvůrce různých teorií, kteří nevěří, že je český samuraj čistý. A jedním z takových je Ben Askren.

NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!


„Jiří je špinavec a USADA to o něm ví, jen nemohou přijít na to, jak ho nachytat,“ snažil se Ben Askren vyvést Cormiera ve společném interview z omylu.

Návrat k MMA? Malá šance by tu stále byla, přiznává Ben Askren Ben Askren


„Jen v roce 2017 byli zápasníci testování průměrně čtyřikrát do roka. Pak se to zvýšilo na šest testů ročně, ale stále nikdo neměl šedesát čtyři. Jirka je úplně na vrcholu všeho. Tak buďto se nějakému zaměstnanci USADY líbí jeho péro, anebo na něj něco skutečně mají,“ zapřemítal.

Podstatné je, že žádný z testů nic nenašel, tudíž jsou tyto hypotézy skutečně jenom hypotézami. Navíc, co byl Jirkovi odebrán mistrovský opasek, se údajně ten počet návštěv USADA dost zmírnil. Dá se tedy předpokládat, že teď bude mít nějaký čas klid.

Další články