Sleduj nás

Přestaň se vymlouvat a přijmi mou výzvu, ku*vo! hecuje Edwards Masvidala

Přestaň se vymlouvat a přijmi mou výzvu, ku*vo! hecuje Edwards Masvidala

Leon Edwards se snaží svého přímého kolegu z popředí žebříčku velterové váhy donutit k boji.

Jorge Masvidal přislíbil, že udělá vše pro to, aby se opět co nejrychleji dostal k titulové odvetě s Kamaru Usmanem, neboť pevně věří, že pokud bude mít na přípravu dostatek času, dokáže vypilovat pár nedostatků, které by měly být klíčem k úspěšnému sesazení současného neomylného šampiona divize.

Jednou z možností, jak se „Gamebred“ k druhé mistrovské příležitosti může přiblížit, je například cestou přes netrpělivého Leona Edwardse, který zejména v posledních dnech Jorgeho hodně popichuje, aby kývnul na jeho výzvu.


Leon Edwards vyzval své protivníky v UFC

„Chceš se dostat k titulu? Tak bojuj se mnou, ty ku*vo!“ vzkazoval britský válečník směrem na Floridu. „Přestaň s těmi všemi výmluvami a dej fanouškům to, co si přejí vidět!“ dodával odhodlaně.


Zmíněná bitva mezi Edwardsem a Masvidalem by rozhodně byla hodně vyhecovaná. Ještě loni v létě jsme oba bojovníky mohli vidět při vzájemné potyčce v zákulisí a od té doby všichni jenom čekají, zdali svůj hněv také přenesou do nitra oktagonu.

Vzhledem k tomu, jak se situace ve velterové váze vyvinula (celá špička je zabraná), jsou šance na tento duel opravdu vysoké. Prakticky jen čekáme na potvrzení ze strany UFC… A samozřejmě také na Jorgeho souhlas.


Další články