Sleduj nás

Potvrzeno! Poirier nebo Holloway budou na podzim čelit náletům ruského Orla

Potvrzeno! Poirier nebo Holloway budou na podzim čelit náletům ruského Orla

Tony Ferguson svou šanci propásl, Conor McGregor si ji musí vybojovat a Dustin Poirier s Maxem Hollowayem ji mají na dosah. O čem je řeč? O další oficiální titulové bitvě, jíž se bude přímo účastnit i Khabib Nurmagomedov. 

Pravá bitva o ten nefalšovaný pás šampiona lehké váhy se uskuteční sice až na podzim, ovšem už na UFC 236 (13. dubna) se dozvíme, kdo bude tím vyvoleným, co se postaví tváří v tvář doposud neporaženého ruskému Orlovi, jehož skóre zdobí 27 po sobě jdoucích výher. Tuto informaci nám potvrdil sám Dana White během tiskové konference v noci z pátku na sobotu. 


„Na UFC 236 nás čekají dva zápasy o dva prozatímní tituly šampionů lehké a střední divize (Max Holloway vs. Dustin Poirier a Israel Adesanya vs. Kelvin Gastelum). Kdokoliv vyhraje, ten bude mít jistotu souboje s pravým šampionem, tedy Khabibem Nurmagomedovem a Robertem Whittakerem, jakmile nám budou oba dva k dispozici,“ potvrzoval White. 

Velký boss se v krátkosti poohlédnul také za Fergusonem, jehož budoucnost (co se zápasů týče) je momentálně nejistá. „Rád bych vám řekl, co s ním bude, ale bohužel to sám nevím. Tony měl možnost bojovat s Maxem, z nějakého důvodu, který zná jenom on, to odmítl a nyní se čeká, co bude dál. Každopádně platí, že nemůžeme stát na místě. Chceš svou šanci? Tak bojuj! Nechceš? Nevadí, dostane ji někdo jiný…,“ vysvětloval.Další články