Sleduj nás

Poslední hřebíček do rakve! Khabib na sociálních sítích zasadil Conorovi finální KO!

Poslední hřebíček do rakve! Khabib na sociálních sítích zasadil Conorovi finální KO!

Když už ne na bojišti, tak aspoň na sociálních sítích! Conor McGregor se zejména v posledních dnech statně chopil své role internetového trolla a kromě několika dalších lidí urazil i Khabiba, který mu jako impérium vrátil úder!

Vše začalo pouhou vzpomínkou na den, kdy ruský Orel získal svůj pás šampiona lehké váhy. Tehdy porazil Al Aquintu po pětikolové bitvě na body a získal tak pás, jenž kdysi náležel právě Conorovi.

„Jaký to skvělý pocit! Po pěti kolech šampionů! Uvidíme se spolu brzy, fanoušci, už velmi brzy. Děkuji vám za vaši dlouholetou podporu,“ napsal Nurmagomedov na twitteru.


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

„Notorious“, který v průběhu minulého týdne oznámil konec MMA kariéry, čímž prakticky přišel o možnost odvety s Khabibem, pokračoval ve slovní válce aspoň na internetu, a to formou reakce na Eaglův příspěvek.


„Poté, co jsi se mnou zápasil, ty malá kryso, ti vzali peníze a tvůj bratr si navíc odnesl pěkný monokl! Viva Las Vegas, baby! Obří party ve Wynn (pětihvězdičkový hotel ve Vegas) již brzy!“ reagoval McGregor.

A netrvalo to ani moc dlouho, dokud si té zprávy Khabib nevšiml, aby mohl zasadit finální KO.


„Peníze přichází a odchází, ale čest, kterou jsi té noci zápasem se mnou ztratil, ta už se nikdy nevrátí. Nauč se s tím žít,“ odpověděl momentálně distancovaný šampion lehké váhy UFC, který si neodpustil ani malou třešničku: „Copak, ukončil jsi kariéru v MMA, abys mohl začít kariéru na twitteru? #twitterWarrior.“

Zejména spojení „twitterWarriror“ (tedy válečník na twitteru) je v podání Khabiba na adresu irského protivníka velmi oblíbené. Není to poprvé, co jej použil. Snaží se tím poukázat na Conorův život internetového hrdiny, jenž má jen plnou hubu keců, ale skutek utek.

Pokud je Conor opravdu ze hry venku, neměla by mu tato slova vadit. Na druhou stranu kdyby se plánoval jednoho dne vrátit zpátky, tato odpověď by mohla posloužit jako palivo do jeho nádrže.


Čtěte také:


Další články