Sleduj nás

Poirierův kouč předpovídá, že Khabib padne ve čtvrtém kole. A zde je i bojový plán

Poirierův kouč předpovídá, že Khabib padne ve čtvrtém kole. A zde je i bojový plán

Už jen několik dní a budeme vědět, komu se v divizi lehké váhy podaří sjednotit pásy. Dustin Poirier se jako dočasný šampion hodlá pokusit o něco, co se zatím ještě nikomu nepovedlo. K úspěchu se ho snaží nasměrovat jeho trenér Phil Daru.

„Jdeme do toho a povím vám, že se Nurmagomedova chystáme ukončit ve čtvrtém kole. Vím, že to bude znít vtipně, ale chystáme se ho unavit,“ uvedl Poirierův kouč v podcastu s názvem Pull No Punches.

Khabib je znám tím, že má excelentní kardio. Jak se tedy někdo takový může nechat utahat? „Necháme ho si chodit pro takedowny, ale zároveň se budeme snažit, abychom se vždy pravidelně dostávali nahoru. Pak budeme útočit na jeho tělo,“ zněla odpověď.


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

Rány na tělo dělaly velký problém například dnes již bývalému šampionovi těžké váhy Danielovi Cormierovi. První tři kola s ním dostával Stipe Miočič nakládačku, následně však změnil taktiku a ještě v průběhu čtvrtého kola si došel pro vítězství formou TKO. I Dustin Poirier by měl být dost zkušený, aby se uměl přizpůsobit vývoji utkání.


„Přiznejme si to. Dustin je jeden z nejlepších boxerů v MMA… ne-li úplně nejlepší. I s tímhle hodláme pracovat. Nechceme jen nechat vyniknout Khabibovy silné stránky, chceme zapojit i ty naše,“ doplňoval Daru.


Další články