Sleduj nás

Po tom, co pan revizor udělal té důchodkyni, může být rád, že odešel po svých, říká svědkyně z incidentu v Plzni

Po tom, co pan revizor udělal té důchodkyni, může být rád, že odešel po svých, říká svědkyně z incidentu v PlzniFoto: Se svolením Žralok Patrik

Příběh Žraloka Patrika, který se zastal napadené důchodkyně, se dočkal zastání v podobě klíčové svědkyně.

K čemu došlo tento čtvrtek v obci Tlučná v Plzni, to dokáže jen málokdo pochopit. Revizor kontroloval cestující v autobuse, načež narazil na seniorku, která se kvůli zapomenuté občance nemohla identifikovat a dokázat tak, že jí je více jak 65 let, aby mohla jet zadarmo (ve skutečnosti jí bylo 74).

Jak našemu webu popsal sám zápasník organizace Clash of the Stars Žralok Patrik, a teď už vlastně i svědkyně Tereza Č., která se na místě také nacházela, revizor důchodkyni násilně a hrubě vyvedl z autobusu, tahal ji za triko, a ještě jí uštědřil výchovnou facku. V ten moment ale všichni okolo zkoprněli, jen Žralok se rozeběhl a začal jednat.


„Hned jsem běžel za tou paní a ptal se jí, jestli je v pořádku, jestli se jí nemotá hlava a zdali se nechce napít vody. Řekl jsem jí, ať se posadí a nabídl jsem jí i odvoz, když ji revizor takto drsným způsobem vyhodil z autobusu,“ odhalil Patrik, který se však s revizorem sám dostal do křížku. Tento jeho hrůzný čin, při němž muž uhodil ženu, navíc v takto pokročilém věku, ocenil několika plivanci. Neodpustil si přitom dodat: „Kdyby to byla moje babička, tak bych ho tady zmrzačil.“

Pan revizor z toho vyvázl ještě dobře, říká svědkyně

Nyní se však přesuňme ke zpovědi od svědkyně z místa činu. Na zastávce tento čtvrtek stála také Tereza Č., která celý incident sledovala na vlastní oči. Sama se nestačila divit, jakou měl pán kontrolující jízdenky drzost.


„Jako svědek této události mohu potvrdit, že vidět to osobně bylo mnohem drsnější, než jak je to popisováno na internetu. Pan revizor by měl asi změnit zaměstnání a já osobně se divím, že za své chování nedostal přes držku. Může být rád, že odešel domů po svých. Po tom, co udělal té paní, dopadl ještě dobře…. Revizor je prostě šmejd, ostatně jako každý chlap, který uhodí ženskou. A tahle paní byla navíc ještě stará,“ uvedla Tereza.

Žralok Patrik celý příběh uzavřel tím, že se v něm vařila krev, kvůli čemuž se nechoval k revizorovi zrovna ukázkově. Těmi plivanci se dopustil přestupku proti občanskému soužití, ale jak sám dodal, jsou věci, které se nedají tolerovat a zastat se staré paní pro něho v ten moment bylo na prvním místě.

Zdroj: Autorský text, rozhovor​Další články