Sleduj nás

Po Edenu mi chybí šest milionů na účtu a tým mi řekne, že se to nějak stalo!

Po Edenu mi chybí šest milionů na účtu a tým mi řekne, že se to nějak stalo!FOTO: OKTAGON MMA

Po turnaji v Edenu bylo na poradě pořádně dusno. Tentokrát se rozhněval samotný šéf organizace Oktagon, když zjistil, že mu chybí šest milionu korun a jeho tým odvětil, že se to prostě nějak stalo.

„Takže, na poradě jsem se zeptal, kde je těch šest milionu korun a oni mi řeknou, že se to nějak stalo. Prostě, tady sedím já, moje tři miliony a vedle je jakoby imaginární Palo a jeho tři miliony. Proč jsou pak překvapení, že mám nabubřelý xicht? Tohle fakt miluju,“ rozčílil se Novotný ve svém pořadu Kudy běží zajíc.

Pro některé firmy by byla tato částka devastující, ale vzhledem k tomu, že Eden má obrat 100 milionu korun, nemusí tuto položku řešit. Zároveň Ondřej také podotkl, že má příjmy z osobních aktivit a podcastu. Jenom na Youtube, kterému se téměř něvěnuje, vydělá 80-100 tisíc korun za zhlédnutí.

Pravdou však je, že tuzemský Oktagon opustilo v minulosti mnoho skvělých zápasníků právě kvůli finanční zanedbanosti. „Dají vám minimum a řeknou, že si můžete udělat promo z toho, že jste v Oktagonu a zbytek už je na vás. Nedivte se pak, že hledáme jiné angažmá, protože to, co platí v Oktagonu, vám nevydělá ani na složenky. Proto tam zápasí pokaždé někdo jiný,“ řekl v minulosti jeden z odcházejících bojovníků.

Jak se zdá, finance jsou tématem každého dne a téměř všude, zvláště tam, kde je samotné ohodnocení pro zaměstnance špatné.Další články