Sleduj nás

Hledá se zlodějíček z Edenu! Kde je těch šest míčů, co nám s Palem chybí? rozčílil se Novotný na poradě

Hledá se zlodějíček z Edenu! Kde je těch šest míčů, co nám s Palem chybí? rozčílil se Novotný na poraděFOTO: OKTAGON MMA

Každá firma má svoje problémy. Některé jsou menší a jiné větší. Oktagon jako pořádná továrna na zážitky disponuje problémy, které by pro méně zabezpečené subjekty byly pravděpodobně likvidační.

Turnaj v Edenu trhal rekordní čísla ve všech ohledech. Prodej PPV i zisk ze vstupenek byl na české poměry nadstandartní. Celkově měla akce vydělat okolo sta milionů korun, ale také se objevila pořádně masivní položka v kolonce ztrát.

„Dneska byla porada velmi ostrá a nepříjemná. A to nejvíc pro mě, protože jsme řešili, kam se zatoulalo šest milionů. Já tohle nemám rád. Proto jsem o tom začal. Tady sedím já, vo*e, to jsou moje tři miliony. Vedle imaginárně Palo, to jsou jeho tři miliony. Tak proč jste překvapení, že mám kyselej xicht? Takový to vysvětlení, že se to nějak stalo a my za to nemůžeme, to fakt miluju,“ rozčertil se Ondřej během svého vysílání o fotbale s názvem Kudy běží zajíc.

Právě soukromé aktivity Ondřeje Novotného ho živí ve finále lépe než rozjetá žluto-černá organizace. Podcasty a peníze za reality show Surivor jsou pravidelným zdrojem příjmů, takže boss Oktagonu může zisky z MMA turnajů s chutí zpět investovat do rozvoje svého milovaného projektu, na kterém spolupracuje s Pavolem Nerudou.

„Já mám paradoxně nejvíc peněz z podcastů a ne z Oktagonu. Mám Kudy běží zajíc, mám Yess TV. To je dohromady přibližně 14 a půl tisíce platících lidí na herohero. Jsem asi jediný, kdo to takhle má. Taky mám ještě MMA Letem světem s poměrně silným YouTube. Když se zprůměruje, tak mi měsíčně přijde 80-100 tisíc. Navíc mám partnery, kteří do toho dávají peníze, protože se jim to vyplatí. MMA Letem světem a Kudy běží zajíc mají ještě příjem z reklamy, proto mě nemusí živit Oktagon,“ odtajnil Novotný své peněžní toky v pořadu Karlose Vémoly Osscast.


Oba klíčové podcasty si v poslední době prošly zajímavou evolucí. Na obou se začali více podílet původně externisté, jako je Andrej Kalašnik nebo v případě fotbalu Jan Vacek. Vše tedy směřuje k tomu, že Ondřej bude v dalších letech pouze v klidu prohánět svůj oblíbený kitesurf a svůj čas dělit jen mezi lítání a rodinu, protože peníze se budou jen generovat.


Další články