Sleduj nás

PML 6 výsledky: Mandinec a Chochlíková dominovali

PML 6 výsledky: Mandinec a Chochlíková dominovaliFOTO: PML

Máme za sebou další turnaj z produkce PML. Tentokrát se špička československého Muaythai představila Trenčíně a domácí fanoušci měli rozhodně dost důvodů k oslavám.

Tím největším je samozřejmě zisk titulu Lukáše Mandince, ale pozadu nezůstala ani Monika Chochlíková, která si připsala dominantní vítězství nad soupeřkou z Turecka.

Hlavní událost celého turnaje se odehrála silně v režii Lukáše Mandince, který svého španělského soka doslova zdemoloval.


Neustálý tlak a velká kreativita úderů vyvrcholila na konci třetího kola, kdy Fereira inkasoval tvrdý loket, který mu udělal velký cut v obličeji.

Další dvě kola se na průběhu boje nic nezměnilo, a tak zůstal evropský titul WMC u Lukáše Mandince v Trenčíně.


Tugbanur Kivrak z Turecka před zápasem hýřila sebevědomím, které pramenilo z více než dvou stovek absolvovaných zápasů.

V ringu bylo ale všechno jinak a Monika Chochlíková si připsala již dvacáté vítězství v řadě.

Dokráčela si pro něj poměrně rychle, a to knockoutem ve druhém kole. Kivrak se nechala po sérii úderů natlačit do rohu, kde zaúřadovalo přesné koleno evropské i světové šampionky Chochlíkové.

Turkyně se nebyla během počítání schopná zvednout a domácí fanoušci mohli propuknout v jásot.


Z dalších zápasů rozhodně nejvíc zaujala krvavá štípaná mezi Danielem Hromekem a Janem Blažkem. Svěřenec Honzíka Landy si odnesl obrovsky cenné vítězství na body, když dokázal eliminovat agresivního soupeře a přesvědčil přítomného lékaře, který jej nechal dobojovat s poměrně velkou tržnou ránou na hlavě.

Krásná reklama na Muaythai a potvrzení, že i na domácích turnajích jsou k vidění opravdu špičkové zápasy.

Vyber 3 000,- Kč zdarma

Více zde

Další články