Sleduj nás

Pešta: Dnešní doba je plná bojovníků z Instagramu. Zápas s Vémolou nyní dává logiku

Pešta: Dnešní doba je plná bojovníků z Instagramu. Zápas s Vémolou nyní dává logiku

Druhý Čech, který se dostal do UFC, se pro kanál RP Records rozpovídal o tom, jaký je jeho současný pohled na scénu, a zároveň, co by mohla přinést jeho budoucnost.

Viktor Pešta již delší dobu stojí o zápas s Karlosem Vémolou. Dá se říct, že i kvůli němu nakročil jednou nohou do polotěžké váhy, z níž se následně vrátil do váhy těžké, kde měl v rámci Oktagonu 15 možnost bojoval o titul. Jak už ale víme, Pešta zde prohrál, a to navíc takovým způsobem, že se z toho jeho čelist ještě pár dlouhých dní bude léčit.

S ohledem na nečekaný vývoj událostí, který vnesl prohru do kariéry i jindy slavného českého Terminátora, by leckdo mohl předpovědět, že až se Vémola vrátí, bude se opravdu moct s Viktorem utkat. Oba borci jsou po prohře, oba se léčí ze zranění a oba se touží co nejrychleji posunout vpřed. Jejich zápas budí velkou pozornost. Rozhodnutí zůstane hlavně na organizaci.

Z hlediska aktuálního dění bylo zajímavé Peštovo vyjádření ohledně tzv. „bojovníků z Instragramu“. Dnešní moderní době vládne internet a sociální sítě. Někteří zápasníci jsou tak známější díky tomu, že budí velkou mediální pozornost, nicméně když přijde čas na činy, tak v těch klíčových momentech tápají.

„Instagramový bojovník je každý, jehož reálné schopnosti neodpovídají instagramovému hajpu,“ domnívá se příbramský rodák, který v přiloženém videu i na jednoho takového poukázal.Další články