Sleduj nás

Peníze promluvily a stejně tak i manažer Brocka Lesnara. Připravuje se duel s Cormierem?

Peníze promluvily a stejně tak i manažer Brocka Lesnara. Připravuje se duel s Cormierem?

DC to nemá už daleko do důchodu, a pokud si chce na „stará kolena“ zlepšit svou reputaci, jíž mu pokazil Jon Jones, měl by upřít svůj pohled spíše k němu. Současné zprávy nám i napříč snažení UFC hovoří o něčem jiném. To nám mimochodem potvrdil i manažer udatného Brocka Lesnara.

Vše to začalo již na UFC 226, kde se Brock s Danielem začali pošťuchovat a od té doby bylo už asi jen otázkou času, než to vyvrcholí v něco většího. První potřebné kroky, které by měly vést k velkolepému fightu o titul v těžké váze, byly uskutečněny. 

„Mluvíme o tom a jednáme o tom. DC sice hovoří, že mu Lesnar stále uniká z lopaty, ovšem to vůbec není pravda. Naše verze příběhu zní tak, že se Cormier bojí s mým klientem utkat,“ překvapoval Paul Heyman, což je manažer mohutného wrestlera. 


Jeho slova odkazovala i na jakousi rýsující se dohodu s UFC. „Ve hře je spousta peněz, a proto nevidím důvod, proč by se tato bitva neměla uskutečnit. Brock určitě bude připraven a celá organizace by měla také,“ doplnil v rozhovoru pro TMZ.


Další články