Sleduj nás

Patrik Kincl si postěžoval na metody „nové“ organizace. Něco takového jsem v životě nezažil, tvrdí

Patrik Kincl si postěžoval na metody „nové“ organizace. Něco takového jsem v životě nezažil, tvrdí

Čtvrteční večer bude znamením premiéry nové organizace, která údajně se zaniklým XFN nemá nic společného. Přesto se její metody v mnoha věcech neliší… a to včetně lidí, kteří se pod ní nacházejí.

Jak už tomu tradičně bývá zvykem, den před vypuknutím turnaje proběhlo oficiální vážení, na němž se převedli všichni bojovníci, jichž se bude galavečer v pražské hale Královka týkat. Mezi potvrzenými uchazeči nechyběl ani Patrik Kincl, na něhož čeká silný italský soupeř Mattia Schiavolin (15-2-3).

Důvodem, proč byla většina lidí nespokojená, je to, že zrovna ve středu byl na území České republiky zaznamenám teplotní rekord pro měsíc červen (38,9 °C) a všichni zápasníci se účastnili veřejného vážení na Náplavce poblíž rozpáleného betonu, po němž museli přejít.


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

„Bylo to nejhorší vážení mé kariéry!“ neskrýval své emoce Patrik Kincl, jenž něco podobného zažil vůbec poprvé. „V takovém horku je strašné, že někoho napadne pořádat vážení mimo klimatizované prostory. Proč na Náplavce? Proč na lodi u rozpáleného betonu? Fakt se po tom nešlo dobře,“ stupňoval svou zlobu.


„Organizačně to bylo strašné. Všichni zápasníci jdou na váhu s vysokým stupněm dehydratace a někdo si to dovolí pořádat na takto nevhodném místě. Je to pro mě ponaučení do budoucna. Už nikdy nebudu spolupracovat s organizací, která MMA prostě nerozumí,“ vysvětlil.

Patrik Kincl byl téhož dne údajně převezen do nemocnice, protože se na něm tyto podmínky podepsaly. Podle všeho se ale nejednalo o nic natolik vážného, že by musel z večerního duelu odstoupit.Další články