Sleduj nás

Pás střední váhy bude ještě můj! věří veterán UFC, který plánuje návrat v životní formě

Pás střední váhy bude ještě můj! věří veterán UFC, který plánuje návrat v životní formě
Poslední titulové tažení mu příliš nevyšlo, a tak na sobě hodlá zapracovat, aby to ještě změnil.

Derek Brunson byl ještě poměrně nedávno jen jednu výhru od vysněné titulové šance. Pak ovšem nadešel čas zápasu proti Jaredu Cannonierovi, a i když si proti němu nevedl zrovna špatně, tak nakonec prohrál.

Pro osmatřicetiletého veterána to byl velký krok zpět, který znamenal spoustu práce, dřiny a přemáhání navíc. Výsledek by ale měl stát za to.


"Postarám se o to, abych se v prosinci vrátil v životní formě!" oznámil americký bojovník. Hodí se připomenout, že ho v tomto měsíci bude čekat bitva proti "Jockerovi" Jacku Hermanssonovi.

"Je to trochu pobuřující. Chtěl jsem vyzvat Adesanyu. V hlavě se mi rodil jasný plán, jak ho porazit... Teď se ale moje plány o něco pozdrží...," mrzelo ho.


adesanya pereira

Vinu ale na nikoho nehází. "Můžu si za to jedině sám. Měl jsem tehdy Cannoniera ukončit, příležitost k tomu byla. Skutečně jsem po té prohře měl až slzy na krajíčku, zlomila mě, ale donutilo mě to dřít ještě více," prozradil.

"Makám, překonávám se a dělám vše pro to, abych se dostal na vrchol. V prosinci uvidíte mou novou formu!" slíbil Brunson.


Další články