Sleduj nás

Paddy Pimblett předvídá, jak si poradí s Jaredem Gordonem. Bude to rychlé a kruté

Paddy Pimblett předvídá, jak si poradí s Jaredem Gordonem. Bude to rychlé a kruté
Paddy Pimblett nepochybuje o tom, že v UFC neukořistí další výhru před limitem. Tentokrát ovšem opět v prvním kole.

Turnaj UFC 282 sice přišel o Jiřího Procházku s Gloverem Teixeirou, ale zato tam má další skvostné zápasy. O jeden z nich se postará vycházející liverpoolská hvězda Paddy Pimblett, proti němuž se postaví ostřílený zápasník Jared Gordon.

Ten má na svém kontě 19 výher a 5 porážek, jeho bilance v UFC, kde působí od roku 2017, přitom činí 7-4. „The Baddy“ v takovém soupeři nevidí výzvu, a proto věří, že se s ním rychle vypořádá, aby se brzy mohl vrátit domů slavit Vánoce.


„V Jaredovi nevidím extra nějakou náročnou překážku. Je dobrý, nebo možná spíše byl dobrý, ale nikdy nedosahoval mé úrovně. Očekávám snadnou práci, kterou zakončím velmi rychle v prvním kole. To vám slibuji, přátelé,“ oznámil Pimblett na svém YouTube kanálu.

„KO nebo submise, na tom nezáleží. Podstatné je, že ve všech základních aspektech boje mám navrch. Přijdu tam, odbudu si svou práci a vrátím se domů na pořádnou vánoční večeři. A po novém roce budu pokračovat po mé cestě na vrchol světa!“ oznámil.


Paddy se plánuje stát šampionem už tak nabité divize lehké váhy. Prozatím má v UFC bilanci 3-0, ovšem s nějakou mimořádnou kvalitou se ještě nepral. Ba dokonce se ještě ani nenachází v oficiálním žebříčku, což se po 10. prosinci možná konečně změní.

Vyber 3 000,- Kč zdarma

Více zde

Další články