Sleduj nás

Paddy Pimblett předvídá, jak se vyvine válka Yan vs. Sterling 2

Paddy Pimblett předvídá, jak se vyvine válka Yan vs. Sterling 2
Mezi Yanem a Sterlingem se poslední měsíce začala vařit pravá a nefalšovaná zlá krev, kterou se oba zápasníci pokusí uhasit 9. dubna v nitru floridské VyStar Memorial Areny.

Jelikož byla tato bitva k dnešnímu dni ověnčena celou řadou historek, upoutávek a dalších propagačních materiálů, dá se říct, že si ji nikdo nenechá ujít. A to jak fanoušci, tak ani zápasníci.

Jedním ze známějších bojovníků, kteří se o ní rozhodli promluvit, je dokonce Paddy „The Baddy“ Pimblett, kterému nyní o víkendu patřil UFC turnaj v Londýně, kde si opět vysloužil hlavní pozornost.

„Yan vs. Sterling se postarají o skvělý zápas, tím jsem si naprosto jistý a určitě konečně poznáme, čí zkušenosti jsou větší,“ rozhovořil se Pimblett.

„Abych byl upřímný, doposud mi lepší přišel Yan, jehož postoj považuji za nejpokročilejší v celé divizi bantamové váhy. Kdyby nebylo toho nelegálního úderu, vyhrál by už první zápas. Proto je nejen v mých očích, ale i v očích fanoušků jakýmsi nekorunovaným šampionem,“ řekl.


„Kdybych si tedy měl vybrat, vsadím znova na Yana, přijde mi o něco silnější, agresivnější a hbitější. Je pro ten fyzický boj více stvořen,“ chválil ruského bojovníka.

„Otázkou zůstává, jak se mu dokáže Aljo přizpůsobit se svou zemí. Jak totiž víme, v MMA nezáleží jen na postoji, jde o vaši komplexitu. A pokud Aljo dokáže do hry zaimplementovat více grapplingu, mohl by Yanovi dělat potíže,“ zněl Paddyho verdikt.

Další články