Sleduj nás

O’Malley: Ještě nikdy jsem neprohrál. Kdo si myslí opak, ten je blázen

O’Malley: Ještě nikdy jsem neprohrál. Kdo si myslí opak, ten je blázen
Ještě nikdy neprohrál žádný zápas, ale ani žádné kolo. A kdo tvrdí opak, ten se stal obětí zkorumpovaného systému.

Sean O’Malley je člověkem, který mezi všemi zápasníky bantamové váhy dost možná budí největší zájem. Těžko ovšem říct, zdali by této „přízně“ docílil, pokud by z něho nepadala podobně kontroverzní prohlášení.

Sugar musel svému fanklubu opět připomenout, že ještě nikdy neprohrál žádný zápas. Ba co víc, on nikdy neprohrál ani žádné kolo. Když tedy bodoví sudí v jeho posledním duelu dali první kolo Pedro Munhozovi, bylo to nejspíš „podplacené“.

„Když se na to dívám takhle zpětně, je mi jasné, že jsem ještě nikdy neprohrál. Nepovažuji se za nejlepšího MMA fightera planety, ale určitě se řadím k tomu nejlepšímu, co se v UFC teď nachází,“ pochválil se O’Malley úvodem.

Na adresu Chita Vera...


„Duel s Chito Verou nemá cenu hodnotit. K tomu jsem se vyjádřil už jasně. To je týpek, kterého bych porazil i během svého nejhoršího dne. Někoho, jako je on, ani nepovažuji za průměrného zápasníka. Je to spíše takový slabší podprůměr kompletně bez skillu,“ řekl na adresu svého přemožitele, kterého však za přemožitele nepočítá.

Sean O Malley konec zapasu ufc 276

Na adresu Pedra Munhoze...


„A že rozhodčí dali během mého posledního zápasu první kolo Munhozovi? To je prostě současný zkorumpovaný systém. Ze záznamu je jasně patrné, že jsem dominoval. Zasáhl jsem čistou pravou, dost možná jsem ho i nahulil, zatímco on mým směrem nevyslal vůbec nic. Nula ran,“ vzpomínal.


„Statistiky uvádí, že měl Pedro 26 leg kicků, které jsem si však pokryl. Takže kdo mu za tohle nic mohl dát první kolo, to je naprostý blázen. Tady je vidět, že ani rozhodčí nikdy nevlezli do klece, aby to mohli skutečně hodnotit. Osobně to považuji za velmi amatérský a nespravedlivý počin, který bych označil až za směšný,“ rozpovídal se O’Malley ve Full Send podcastu.

Co bude se Sugarem dál?


Spekuluje se o případném duelu s Henrym Cejudem. I on si všímá tohoto nemístného trashtalku a rád by mu konečně učinil přítrž.

Další články