Sleduj nás

O’Malley doufá, že půjde po stopách McGregora. Už teď se považuje za nejlepšího strikera v UFC

O’Malley doufá, že půjde po stopách McGregora. Už teď se považuje za nejlepšího strikera v UFC

Nadějný talent z útrob bantamové váhy Sean „Sugar“ O’Malley (11-0) se hodlá vydat na cestu bojové slávy, kterou před ním vyšlapal irský Notorious Conor McGregor (22-4).

Ambiciózní „Sugar“ je přesně tím, co nižší váhové kategorie UFC právě potřebují, aby budily pozornost. Touha získávat tituly, zdravá drzost a k tomu všemu hlad po úspěchu, který je navíc spojen s atraktivitou. Sean O’Malley si již získal svůj zástup fanoušků. Teď by mu rád daroval mistrovský titul.

„Myslím si, že jsem nejlepší postojář v celém MMA. Vím, že s tím spousta lidí nebude souhlasit, ale je to jen z toho důvodu, že ještě nemohli vidět celý můj arzenál dovedností,“ reagoval pětadvacetiletý americký bojovník, který se i v dobách virové pandemie udržuje v ostrém pracovním režimu.


Nyní si O’Malley hodlá zařídit podobně velké jméno, jaké si vybudoval Conor McGregor. „Všechno je to byznys. Zápasit můžete jen po omezený čas, z něhož byste měli vytěžit co nejvíce. Pokud jde o budování kariéry, McGregor to udělal vskutku dobře,“ pravil.


Ačkoliv se doposud neví, kdy se UFC zase rozjede, „Sugar“ hodlá pro jistotu zůstat v pohotovosti. Chtěl by totiž zápasit opět co nejdříve, jak jen to bude možné. „Chci se vrátit v tom nejbližším možném termínu. Jsem ve skvělé formě a čekám na telefon,“ potvrdil.  


Další články