Sleduj nás

OKTAGON 22: Karlos Vémola vs. Milan Ďatelinka - livestream + analýza

OKTAGON 22: Karlos Vémola vs. Milan Ďatelinka - livestream + analýza

Situace ve střední váze organizace OKTAGON nabrala očekávaný vývoj událostí a na posledním turnaji byla ohlášena první obhajoba současného šampiona Karlose Vémoly. Zcela zaslouženě pak dostává šanci na svoji chvilku slávy slovenský bijec Milan Ďatelinka.
 ---> Sledovat z ČESKÉ REPUBLIKY

 ---> Sledovat  ze SLOVENSKA

Milan Ďatelinka​ si na Vémolu věří


Mr. Comeback Ďatelinka je momentální jednička žebříčku váhy do čtyřiaosmdesáti kilogramů a drží sérii čtyř výher v řadě. Všechny své poslední soupeře navíc zvládl ukončit již v prvním kole! Celkově má bilanci osm výher a čtyři porážky, kdy 63 % vítězství získal knockoutem.


Bývalý fotbalový chuligán se kromě granátů v rukavicích může spolehnout na solidní zápasnické IQ. To potvrdil při svém posledním vystoupení, kdy s nebezpečným boxerem Davidem Hoškem šel po první divoké přestřelce raději na zem. Tam svého soka snadno vyškolil a utáhl precizním Arm Triangle Chokem.


Karlos Vémola na Oktagonu 22

Karlos Vémola září v Oktagonu


Karlos Vémola se v loňském roce dostal zpět do sedla a zvládl zvítězit ve všech třech soubojích, do kterých nastoupil. Poslední výhra, kdy pět kol trápil a ničil Francouze Alexe Lohorého, mu navíc vynesla vytoužený opasek šampiona OKTAGONu. Celkově má bývalý UFC bojovník bilanci třicet výher a šest porážek, kdy 50 % vítězství získal submisí.


I když všichni ví, s jakou taktikou na ně Vémola vyrukuje, tak se nenašel nikdo (kromě Attily Végha), kdo by našel účinnou protizbraň. Vše navíc umocňuje fakt, že souboj proběhne v Karlosově oblíbené střední váze, kde jeho síla nemá na tuzemské scéně konkurenci.


Milan Ďatelinka bude mít šanci v prvním kole a musí otřást současným šampionem přesnými a tvrdými údery. Pokud se mu to nepovede a skončí brzy pod Vémolou, bude jeho vůle a síla postupně vysávána. I když je Mr. Comeback sympatický borec, nedáváme mu v tomto souboji více než desetiprocentní šanci. Zkušenosti, síla i kardio, to rozhodne ve prospěch současného šampiona.Vémola Karlos vs. Ďatelinka Milan živě:


1) Registrujte se přes odkaz níže:
 ---> Sledovat z ČESKÉ REPUBLIKY

 ---> Sledovat  ze SLOVENSKA

2) Ověřte jednoduše svůj nový účet přes internet

3) Proveďte vklad alespoň 30,- Kč (následně obdržíte 150,- Kč zdarma jako bonus)

Pro sledování zápasů stačí přejít do sekce LIVE a vždy kliknout na duel, který chcete sledovat. Můžete si také vsadit na své favority a zpestřit si tak celý galavečer.

Další články