Sleduj nás

Oktagon - Paradeiser Ronald - Legierski Mateusz

Oktagon - Paradeiser Ronald - Legierski Mateusz

Souboj v lehké váze, který slibuje slušnou přestřelku. Teprve 21letá slovenská naděje Rony Paradeiser se utká s největším překvapením OKTAGONu 11, kterým byl Polák Legierski. Tento mladík vzal na poslední chvíli souboj s Michalem Konrádem. S jakým přehledem ho přejel, to šokovalo celou ostravskou arénu.


Tip: Dnešní UFC 300 s Jiřím Procházkou můžeš zdarma sledovat zde.

Nyní si brousí zuby na větší kořist, kterou by měl být u našich východních sousedů populární Rony. Legierski měl v Ostravě teprve druhý profesionální zápas. Mezi amatéry a i po přestupu na vyšší level, zůstává tento bojovník neporažen. Legierski má slušnou průpravu z postojových disciplín, především z kickboxu.


Ronald Paradeiser má na svůj věk slušnou porci zápasů. Bilanci má 9 výher a 5 porážek, z toho 78% ukončení KO. Velký progres zaznamenal v posledních 2 letech, kdy má ze 7 zápasů 6 vítězství. Poslední, kdo na Ronyho nalezl recept, byl Matěj Kuzník, který ho na konci druhého kola uškrtil. Po tomto zápase následoval přestup pod křídla Attily Végha a série vítězných zápasů. Poslední triumf máme v živé paměti. Zhruba před měsícem na premiérovém OKTAGONu Prime dokázal eliminovat nebezpečného Brazilce Alistona Aguiara.


V tomto zápase se dá očekávat přestřelka v postoji. Paradeiser přechody na zem příliš nevyhledává, využívá své výškové převahy a snaží se soupeře rozstřílet v postoji. Legierski vyznává podobný způsob boje. Tentokrát se dá ale předpokládat, že se pokusí Ronyho unavit na pletivu nebo na zemi. Paradeiser se v obraně proti strhům hodně zlepšil a dokáže souboj udržet tam, kde to vyhovuje jemu. Vzhledem ke zkušenostem, domácímu prostředí a výškové převaze, je pro nás mírný favorit slovenský borec.

Vsadit na tento zápas a vybrat peníze zdarma!


Další články