Sleduj nás

Oktagon - Gottvald Jan - Carlos Rodrigo

Oktagon - Gottvald Jan - Carlos Rodrigo

Premiéru v nové organizaci si v Ostravě odbude populární Jay Jay Gottvald. Oktagonu se podpisem tohoto borce povedl opravdu mistrovský kousek. Jay Jay patří v polotíze mezi absolutní špičku v Česku a konečně se mu snad dostane zasloužené pozornosti. Jeho celková bilance je 8 výher a 2 porážky. Jednu mu uštědřil Eldar Rafigaev na submisi,  tu druhou Němec Stephan Puetz. Ten se řadí mezi evropské top bojovníky a Honza s ním prohrál na body po velké bitvě.

Gottvald Jan vs. Carlos Rodrigo na akci Oktagon MMA

Carlos Rodrigo je velezkušený (37 let) brazilský bojovník s rekordem 21 vítězství a 14 porážek. Jeho poslední zápas se udál nedávno, konkrétně 16. února v Srbsku. Rodrigo v něm narazil na známého Japonce Satoshi Ishiho a podlehl mu TKO v prvním kole.


Honza Gottvald bude na tento zápas skvěle připraven. Společně s Jiřím Procházkou absolvoval kemp ve švédském All-Star Teamu po boku hvězd UFC jako Latifi nebo Gustafsson. Brazilec bude mít velký hendikep ve výšce i rozpětí paží. Očekáváme hladké vítězství bojovníka z brněnského Jetsaam Gymu, pravděpodobně brzy před limitem.Další články