Sleduj nás

Oktagon chtěl vylepšit kartu v Edenu Leošem Marešem! Moderátor s díky odmítl

Oktagon chtěl vylepšit kartu v Edenu Leošem Marešem! Moderátor s díky odmítlFOTO: OKTAGON MMA

Smělý plán, který žluto-černé organizaci bohužel nevyšel. Parta okolo Ondřeje Novotného měla v hledáčku jednu z nejzářivějších hvězd českého showbyznysu. Moderátor a zpěvák Leoš Mareš v sobě odvahu na boj v kleci ovšem nenašel.

Největší domácí MMA akce roku vyžaduje něco speciálního. Většina fanoušků si myslí, že našlapaná karta, které vévodí Karlos Vémola s Attilou Véghem je dostatečným lákadlem. Ovšem Oktagon chce stejně jako loni v létě víc.

Turnaj s pořadovým číslem osmapadesát byl naprosto revoluční. Extrémní náklady posunuly hranice a doprovodná show byla také absolutně průlomová. Letos chtěl Oktagon vrtulníky a kapelu PSH trumfnout opravdu těžkým kalibrem. Známý moderátor Leoš Mareš se totiž ve svém pořadu na rádiu Evropa 2 nechal slyšet, že jej promotéři Oktagonu lanařili na plnohodnotný MMA zápas.

„Měl jsem mít zápas před Vémolou. 14. června v Edenu, jak bude mít Vémola s Véghem třetí zápas, tak před nimi bych šel já. Dostal bych trenéra, zařídili by mi jídlo a tak dále. Mysleli to hezky a určitě by to přitáhlo pozornost, ale soupeř tam nebyl. Já bych vzal třeba nějakou nemocnou holku,“ prohlásil Leoš se smíchem, poté pokračoval již vážnějším tónem.

„Když jsem pochopil, na co ta nabídka je, tak jsem poděkoval, ale napsal, že ji nevyužiju. Mně by se to líbilo, kdyby se to nenatáčelo a nebyli tam diváci. Líbil by se mi ten zážitek, dát si bitvu a dostat do držky. To kolem bych ale nedal,“ vysvětlil v ranní show Mareš.


Dostat do klece Mareše se tedy Oktagonu zatím nepodařilo. Turnaj v Edenu je ovšem takovou událostí, že sítě budou rozhozené dál a uvidíme, kdo se nakonec chytí. V zákulisí se spekuluje o snaze přivést k MMA frontmana skupiny Kryštof, kterým není nikdo jiný než Richard Krajčo. Milovník kabelek je navíc natolik nepopulární, že na šanci upravit mu fasádu bude čekat celá řada zájemců.

Ber 600 spinů úplně zdarma - Registrace zde


Další články

Zatímco vy dojídáte cukroví, on hladoví. Procházka trýzní tělo pro úspěch

Většina z nás se po svátcích teprve odhodlává k první návštěvě posilovny, avšak Jiří Procházka posouvá limity lidské vůle do sfér, o kterých se běžným smrtelníkům ani nezdá. Bývalý šampion UFC se na sociálních sítích svěřil s rutinou, která zahrnuje pravidelné a dlouhé hladovění, čímž znovu dokazuje, že jeho cesta bojovníka není jen o tvrdých úderech v kleci.

Zatímco vy dojídáte cukroví, on hladoví. Procházka trýzní tělo pro úspěch

Režim, respekt a vaření na cele. Karlos ví, jak přežít, tvrdí znalec jeho poměrů

Už více než týden se Karlos Vémola dívá na svět skrze mříže vazební věznice. Soud ho tam poslal kvůli podezření z účasti na organizované drogové trestné činnosti, což vyvolalo v Česku mediální bouři. Zatímco veřejnost spekuluje o vině či nevině, lidé z jeho blízkého okolí poodkrývají, jak Terminátor tuto krizovou situaci snáší a kde leží jeho největší slabina.

Režim, respekt a vaření na cele. Karlos ví, jak přežít, tvrdí znalec jeho poměrů

Muradov míří do polské FAME: Ve hře je luxusní auto za miliony

Zatímco fanoušci domácí scény marně vyhlíželi sjednocující bitvu o krále střední váhy, Makhmud Muradov udělal krok stranou, jenž mnohým vyrazil dech. Uzbecký bojovník vymění klec Oktagonu za polskou show, kde se v pyramidě popere o luxusní automobil. „Když se pro něco rozhodne, těžko mu to rozmlouváte,“ pokrčil rameny promotér Ondřej Novotný a potvrdil, že hvězda má pro tento „výlet“ zelenou.

Muradov míří do polské FAME: Ve hře je luxusní auto za miliony

Čepo promluvil o facce pro Siváka: Prodal lístek od Rytmuse a vysmál se majiteli

Místo VIP servisu výchovná facka a vyhazov, tak dopadl večer pro jednu z největších hvězd domácího postoje. Dlouho se o tom jen špitalo, leč nyní „El Chapo“ prolomil hradbu mlčení a detailně popsal, proč musel Václav Sivák opustit turnaj Fight Night Challenge. Nebylo to kvůli rivalitě, nýbrž kvůli sérii prohřešků, které vyvrcholily fyzickým střevem.

Čepo promluvil o facce pro Siváka: Prodal lístek od Rytmuse a vysmál se majiteli