Sleduj nás

Oktagon čeká bitva o pás!

Oktagon čeká bitva o pás!

V sobotu 17. listopadu se v pražské O2 areně uskuteční vrchol letošní série Oktagon. Fanoušci bojových sportů se mohou těšit na česko-slovenskou řež o titul mezi Kozmou a Borárošem, k vidění bude bývalý šampión Bellatoru, Atilla Végh, představí se i miláček dámského publika „Meloun“ Petrášek v duelu s Američanem Kimballem.

V pražské O2 Aréně se uskuteční vrchol letošní série Oktagon

Bojové sporty, a především MMA, získávají v posledních letech masivně na popularitě. Ultimátním sportům roste rychle členská základna, rovněž média dávají MMA stále větší prostor. Jedním z klíčových propagátorů MMA v Čechách i na Slovensku je pak organizace Oktagon, která během velice krátké doby představila divákům skvělou show nejen díky televizní OKTAGON Výzvě, ale především skvělým bojovníkům, které pod své křídla získala.

Během sobotního galavečera se tak fanoušci v pražské O2 Aréně mohou těšit na bojovníky nejen z Česka a Slovenska, ale rovněž zahraniční bijce v čele s matadorem Falcaem nebo Američanem Kimballem, oba zmínění pak mají zkušenosti z prestižní UFC. Jedním z vrcholů večera by měl být rovněž duel šampióna Tomáše Deáka s Američanem Correy Gallowayem.

Fortuna pro vás připravila nabídku kursů na všechny zápasy včetně podher, vsadit si půjde rovněž prostřednictvím sázek Live, když naši bookmakeři budou přímo v hledišti vysočanské arény.Další články