Sleduj nás

Oktagon - Bartl Marek - Dauliatov Aziz

Oktagon - Bartl Marek - Dauliatov Aziz

Oktagon 11, který se uskuteční v Ostravar Aréně, nabízí na české poměry hodně nabitou startovní listinu. Zápas Bartl Marek - Dauliatov Aziz by byl na spoustě jiných akcí na hlavní kartě a zde prakticky otevírá celý galavečer.

Bartl Marek vs. Dauliatov Aziz

Dauliatov je účastníkem druhé výzvy Oktagonu a na kontě má 7 profesionálních zápasů, ve kterých dokázal urvat 4 vítězství. Nejvíce nám utkvěly v paměti poslední dvě vystoupení. Semifinále Oktagonské reality show ho svedlo do klece s pozdějším vítězem Karolem Ryšavím, který ale Azize totálně přejel a ukončil ho v prvním kole. Další zápas, který se odehrál na Oktagonu 10 před vyprodanou O2 arénou, se zástupci pražského PriMMAt Gymu vydařil více. Sice z toho byla jen prohra s Ronaldem Paradieserem, ale srdnatý a bojovný výkon potěšil všechny fanoušky v hale.


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

Marek Bartl na stejné akci porazil Tomáše Le Syho, ale nestihl ukázat, jak moc má natrénováno. Rozhodčí zápas ukončil již v prvním kole z důvodu tržné rány. Pro Bartla to byl druhý zápas po delší pauze způsobené zraněním. Dříve zvládl porazit například Jana Malacha a také posbírat zkušenosti v zápasech s Homolkou, Kozmou a Borarosem.


V tomto zápase se očekává atraktivní souboj dvou postojářů. Navrch by měl mít zkušenější a komplexnější Bartl. Aziz je stále na začátku kariéry a i když předvedl, že umí zabojovat, na Bartla to stačit nebude. Ten si v případě problémů v postoji pomůže strhem a na zemi Dauliatova určitě předčí.


Další články