Sleduj nás

Oktagon 27: Gábor Borároš vs. Mickael Lebout, informace

Oktagon 27: Gábor Borároš vs. Mickael Lebout, informace
Organizace OKTAGON se vrací do hlavní slovenské metropole a je jasné, že na kartě nesmí chybět stále jeden z nejpopulárnějších slovenských bijců, Gábor Borároš.

Původně plánovaný střet s Polákem Labusem zrušilo Michalovo zranění, ale náhrada stojí rozhodně za to. Prestižními organizacemi prověřený Mickael Lebout je pro každého tuzemského bojovníka obrovská výzva a Borároš zaslouží uznání, že na těžký zápas kývl.

Čtyřiatřicetiletý Francouz disponuje bilancí dvacet výher a jedenáct porážek, kdy rovnou polovinu vítězství získal po rozhodnutí bodových. Během své bohaté kariéry absolvoval tři zápas v UFC a pět soubojů v M-1. V Rusku navíc podával výborné výkony a byl blízko titulové šance.

NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!


Gábor půjde do tohoto zápasu s rekordem osmnáct výher a devět porážek, kdy 67 % vítězství získal knockoutem. V poslední době na něj dolehla výsledková krize, která vyústila ve čtyři porážky z posledních šesti zápasů.

Hodně smutný pohled byl na Beasta hlavně v minulém zápase, kde absolutně nestačil na Matůše Juráčka, který jej v klidu kontroloval a dovedl zápas do jasného vítězství na body.Oktagon 27: Gábor Borároš vs. Mickael Lebout


Okolo slovenské hvězdy je vždy rušno a nyní prosakují nadějné zprávy, že se kromě činek a Instagramu začal více věnovat i MMA. Pokud se zvěsti potvrdí i v zápase, bude to pro Borároše jedině dobře, protože třetí prohra v řadě může jeho kariéru hodně zbrzdit.

Velkou výhodou by měla být Gáborova síla. Lebout není klasický veltr. Většinu času strávil v lehké váze, takže by neměl na nabušeného slovenského borce silově stačit. Zkušenosti, přehled a konfrontace s evropskou špičkou jsou naopak na straně Mickaela.

Gábor je po dlouhé době kurzový outsider a nám se tato šance vydělat docela líbí. Požene jej plná hala a má prakticky nůž na krku. Z těchto důvodů očekáváme maximálně koncentrovaný výkon, který by mohl na Lebouta stačit.

Další články

Potvrzeno! Viktor Pešta i Dominik Humburger na KSW v Lodži

Stálice domácí scény půjdou v největší evropské organizaci opět do boje. Viktora čeká Brazilec, který nutně potřebuje zvítězit. Dominik narazí na domácího Poláka, který je také pod tlakem, takže oba čekají pořádně tuhé bitvy.

Potvrzeno! Viktor Pešta i Dominik Humburger na KSW v Lodži