Sleduj nás

Odvety Vémola vs Kincl se jen tak nedočkáme

Odvety Vémola vs Kincl se jen tak nedočkáme
Patrik Kincl má značný zájem o odvetu s Karlos Terminátor Vemola, k čemuž se nyní na svém profilu vyjádřil i promotér organizace XFN a jedna z mála osob, která by mohla případnou bitvu dát dohromady - Petr Kareš.

"Odveta s Karlosem Vémolou? Někteří z Vás nejsou příznivci národních derby, ale na podporu takového názoru historie sportu nehovoří. Nejsledovanější zápasy české historie MMA jsou právě vzájemné zápasy českých bojovníků. Jsou to ale i tradiční sporty, které na diváka působí stejně. Slavné El Clásico zastaví vždy celé Španělsko. Islander-Rangers, Mets-Yankees, Green Bay Packers-Chicago Bears jsou pilíře vzestupu amerického sportu ve 20. století. I UFC má své pilíře - Jackson vs. Evan, St-Pierre (CAN) vs. Hughes, Rouse vs. Tate najdete ve většině médií jako TOP 10 nejslavnějších zápasů historie.

Karlos Terminator Vemola ale nezpochybnitelně potvrdil roli šampióna, když Patrik Kincl porazil. Palec v oku Patrika během zápasu podle vzhledu zranění dost možná byl, ale tak jako někteří z Vás budou tvrdit, že to byla technika ilegální, tak druzí řeknou, že se nikdy nestala. Já tvrdím, že není důležité ani jedno, protože za své bezpečí v zápase odpovídá bojovník sám a rozhodčí zápas nepřerušil.

Není zakázáno mít otevřenou dlaň, ale píchnout druhého do očí, a to je velký rozdíl. Jak vzniklo Patrikovo zranění nikdo už nezjistí. Jednodušeji řečeno na přímou odvetu to nestačí. Karlos v následujících nejméně třech zápasech nastoupí proti zahraničním soupeřům, které vybíráme ve váze do 84 kilogramů se vždy významně pozitivními rekordy. A XFN v následujících dnech představí postup, jakým Patrik může získat právo na odvetu. Sledujte XFN."


Další články