Sleduj nás

Noc bojovníků Dobříš: Novinky, fight card a výsledky

Noc bojovníků Dobříš: Novinky, fight card a výsledky

Začátek dubna je již tradičním termínem, kdy se sportovní hala v Dobříši promění v bojiště. V ringu si to podle pravidel klasického boxu, Muay Thai a K-1 rozdá širší česká špička. Kompletní karta obsahuje třináct zápasů, z toho dva duely obstarají souboje něžného pohlaví.

Celá akce proběhne pod patronátem ČSFU a vyvrcholením večera bude bezesporu souboj o titul profesionálního mistra ČR WAKO ve váze do 71 kg. Možnost připnout prestižní pás si výbornými výkony vybojoval Jan Rudolf, který reprezentuje Aplik Gym a do druhého rohu se postaví evropský šampion WAKO Gor Harutjunjan.


Z dalších zápasů jistě stojí za zmínku zápas Matěje Kozubovského s Bernardem Plavcem. Kozubovský loni porazil zkušeného Dana Vítovce a získal titul WASO. Plavec předvádí výborné výkony již delší dobu a jejich vzájemný souboj slibuje parádní podívanou. Hodně zajímavý soupeř čeká i na Jana Greisigera. Jeho schopnosti prověří srbský šampion a mistr světa WAKO Miloš Cvjetičanin.


Kdo má rád Tadeáše Růžičku, určitě by si neměl nechat uniknout jeho poslední možnost v ringu pod pravidly K-1. Tadeáš se rozhodl naplno věnovat MMA, do ringu tedy naposledy nastoupí proti Srbovi Danilo Ratkičovi. Oba jsou juniorští šampioni WAKO a jejich vzájemná srážka nabídne skvělou štípanou.

Celou akci opět organizuje Alex Chocholouš a jeho slova jsou tou nejlepší pozvánkou: „Startovka, kterou se mi podařilo poskládat, je opravdu kvalitní. Atmosféra je na Dobříši vždy velmi bouřlivá a věříme, že tak to bude i letos. Každý zápas budou lítat bomby! Tohle musíš vidět a zažít naživo přímo v hale!“


Další články