Sleduj nás

Ngannou: Cítím, že má ze mě Fury strach, o našem zápase přestal mluvit

Ngannou: Cítím, že má ze mě Fury strach, o našem zápase přestal mluvit
Co Tyson Fury ohlásil další návrat z důchodu, odložil tím své plány na souboj s Francisem Ngannouem.

Pokud jste se těšili na životní výplatu a její příchod se odložil, ne-li dokonce úplně zrušil, pochopitelně vás to bude štvát.

V podobné roli se nyní ocitl těžkotonážní šampion z řad UFC Francis Ngannou, jenž se těšil, jak si příští rok střihne s Tysonem Furym „hybridní“ boxerskou bitvu. Její plány ovšem nyní narazily na další překážku. Může dojít jak k odložení, tak možná i kompletnímu zrušení.

„Cítím, že Tyson dostal bobky. Pár lidí mě před ním varovalo, že až se začne blížit termín, on se začne vykrucovat. No a máme to tady!“ postěžoval si obávaný Predátor, který po konci v UFC plánuje přesun do boxerského ringu za životní výplatou.

„Naše jednání prakticky utichla, nevím, co se děje. Nikdo z Tysonova týmu se mi neozval, o našem zápase ani nechtějí mluvit… Já se stále vydám do boxu, až skončím s MMA, ale nevím, jestli to bude proti Furymu,“ přidal polínko pochybností do pomalu rozehřívajícího se krbu.


„Nyní vám nedokáži říct, co přinese má budoucnost. Jistá je jen ta jedna obhajoba (v UFC proti vítězi bitvy Jones vs. Miocic). Snad budu vědět více začátkem příštího roku, přeci jenom teď si ještě procházím postoperační terapií,“ odhalil Ngannou serveru ESPN.

Další články