Sleduj nás

Neporažený švédský objev ostře kritizuje Perryho a McGregora za jejich nedůstojné chování. Přijde trest?

Neporažený švédský objev ostře kritizuje Perryho a McGregora za jejich nedůstojné chování. Přijde trest?

Jeho jméno prakticky ještě před dvěma týdny nikdo neznal, ale teď se zapsal do dějin UFC. Švédský fighter Khamzat Chimaev (8-0) se během deseti dnů dvakrát zapsal na vítěznou listinu, čímž stanovil nový rekord organizace.

Šestadvacetiletý borec s přezdívkou „Borz“ smetl při svém debutu v nejslavnější lize světa Johna Philipse. O deset dní později, tedy tuto neděli časně zrána, si navíc připsal dominantní výhru na TKO, během níž jej soupeř Rhys McKee ani jednou netrefil.

Působivé bojové schopnosti nadějného Dagestánce reprezentujícího švédskou vlajku doplňuje také speciální charakter. On sám si přeje ze všeho nejvíce bojovat s Mikem Perrym a Conorem McGregorem. Ačkoliv vidina zápasu s druhým jmenovaným příliš tak reálná není, u toho prvního bychom se jednoho dne dočkat mohli.


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

Khamzat Chimaev kritizuje přední UFC zápasníky

„Silně mi vadí, když vidím, jak se někdo chová odporně a nedůstojně ke starším lidem,“ pronesl Chimaev na kanálu RT Sport, kde poukazoval právě na oba výše zmíněné hříšníky.


„Viděl jsem na videu, jak Perry udeřil starého muže. Kdybyste něco takového udělali v mé zemi a někdo vás při tom viděl, okamžitě by se do vás pustil. Takové činy jsou prostě neuctivé,“ vysvětloval.

„Pokud byste udeřili třeba mého otce, což je také starý pán, tak bych vás za to chtěl zabít. Takže Mikea v tomhle ohledu vůbec nemám rád. A Conor udělal to samé, takové chování se mi nelíbí,“ dodával.


Další články