Sleduj nás

Nenasytný Karlos Vémola stále volá po vstupu do Clashe: Chci Kotláry a chci jich hodně. Za každého milion a ať chodí hezky po sobě

Nenasytný Karlos Vémola stále volá po vstupu do Clashe: Chci Kotláry a chci jich hodně. Za každého milion a ať chodí hezky po soběFoto: Clash of the Stars / OKTAGON MMA

Nejen fanoušek nebo trenér, Karlos Vémola by co nevidět v Clash of the Stars mohl být i zápasník.

Minulý víkend si to Terminátor namířil do pražského O2 universa, kde se postavil do rohu svého dobrého přítele Reného Blahovského, a když se nechal pohltit tou atmosférou, kterou sám označil za báječnou, pak to v něm opět probudilo chutě.

Clash je známý tím, že má pod svými křídly dost bizarních zápasníků, kam se řadí například i klan Kotlárů. Prozatím tu jsou Jan (Diego) a Jaroslav, ale zpovzdálí se až podezřele nahlas začíná ozývat i Ricardo. A dost možná se objeví ještě nějací další. Pokud tomu tak skutečně bude, tak jedině dobře. Nejlépe, aby se domluvili mezi sebou, stoupli si do fronty a všichni se na Karlosovi střídali. On je všechny zmlátí, ale za tuto službu bude něco chtít.


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

„Pokud mi dáte milion za každého Kotlára a bude jich minimálně osm, tak není o čem a půjdu do toho. A když mi Clash of the Stars dá osm milionů, tak půjdu s kýmkoliv, kdykoliv, kdekoliv a domluvím to i s Ondrou Novotným. A lidé, profesionálové v MMA, kteří tvrdí, že by do Clashe nikdy nešli ani za osm milionů, kecají. Všichni zápasníci by za ty prachy šli. Baba Jaga tam utekl určitě za mnohem méně. Takže dejte mi osm Kotlárů, za každého milion a vezmu si je jednoho po druhém, nemám s tím problém,“ řekl Vémola ve svém streamu. 

Je nutné si však dodat, že Jaroslav Kotlár má jít do vězení za neplacení alimentů a Diego Kotlár pro změnu necítí, že by pro něho Karlos Vémola měl být soupeř. Minimálně tedy v postoji by ho údajně naklepal jako řízky.


No a co Ricardo Kotlár? Ten chce jít do Clashe hlavně kvůli Bendovi, kterého si plánuje upéct na grilu jako žábu. Vše je tedy ve velké fázi očekávání, jak se ty věci ještě vyvinou.


Další články