Sleduj nás

Nemůžu za to, že má Tony smůlu, ohradil se White proti nářkům fanoušků MMA

Nemůžu za to, že má Tony smůlu, ohradil se White proti nářkům fanoušků MMA

Zvláštní případ Dana White versus lid a versus Tony Ferguson nabral zcela nový náboj. Šéf UFC se ohradil proti komentářům bojových fanoušků, že by snad Tonyho na úkor váhajícího Conora McGregora zcela opomíjel. Bohužel za vše prý může špatná shoda náhod.

„Každý se chová, jako kdybych se na Tonyho vykašlal, ale mohu vás ujistit, že tak to vůbec není. Na Tonyho se pouze nalepil řetězec smůly, který mu o ten titul bojovat nedovolil,“ vysvětloval Dana White v rozhovoru pro MMA Fighting.


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

„Hlavně že teď musí každý terorizovat mě, protože mu nejsem schopný dát to, co si zaslouží. Pokud jste opravdoví fanoušci MMA a zejména pak UFC, tak víte, jak to ve skutečnosti bylo. Všechny ty události, co se přihodily, mu prostě o titul bojovat nedovolily... no a my museli jet dál. Proto jsme tam, kde jsme teď,“ doplňoval.

White má svým způsobem částečně pravdu, Ferguson měl s Khabibem v minulosti bojovat už čtyřikrát, ani jednou na jejich duel však nedošlo (každý zápasník vypadl 2x). Následně se u Tonyho objevily psychické problémy, kvůli nimž se octil mimo hru a následně vznikl souboj o titul dočasného šampiona, jenž vyhrál Dustin Poirier. A tomu teď nezbývá nic jiného, než vyzvat právoplatného šampiona o trůn lehké váhy. Teprve až potom se bude moct celá divize pohnout.


Co však White opomněl v rozhovoru pro MMA Fighting zmínit, to je jeho odhodlání přivést Conora McGregora zpět. Tento krok by si vyžádal další oběť, kterou by znamenal patrně další předtitulový souboj. I proto si šéf organizace nechává dvířka otevřená a nehodlá plánovat žádné titulové zápasy dopředu. Rozhodne se až podle toho, co se stane do 7. září (zdali se Conor do té doby vrátí), kdy se koná UFC 242.

Články k tématu:


White: Nemůžu Fergusona pořád opomíjet, ale bude záležet taky na tom, co chce Conor

Jestli se Conor vrátí, pošlu ho zpátky do důchodu, upozornil Ferguson


Další články