Sleduj nás

Nemoc a zranění mě dostaly, příště Furyho ale zaručeně vypnu, slibuje Jake Paul

Nemoc a zranění mě dostaly, příště Furyho ale zaručeně vypnu, slibuje Jake Paul FOTO: Shutterstock

Jake Paul se nechce vymlouvat… ALE! Do zápasu s Tommym Furym bohužel vstupoval zraněný a po těžké nemoci. 

Kdo pravidelně trénuje nebo se věnuje bojovým sportům, ten ví, že zranění jsou zde prakticky na denním v pořádku. Někteří zápasníci dokonce otevřeně přiznávají, že vstoupit do zápasu stoprocentně zdráv je skoro až rarita. 

Jake Paul tvrdě makal, aby byl na svého britského rivala Tommyho Furyho co nejlépe připraven. Bohužel se přitom jaksi zavařil, poranil si ruku, a ještě navíc onemocněl. Tato porce smůly se nakonec promítla v zápase, který prohrál na body. 

„Měl jsem za sebou náročnou přípravu, ve které se věci nevyvíjely tak, jak bych chtěl. Poranil jsem si rameno a s ním jsem vstoupil do zápasu. Nemohl jsem tedy fungovat na sto procent, a i přesto cítím, že jsem předvedl lepší výkon jak můj soupeř,“ řekl ještě v ringu krátce po porážce Jake Paul. 

Nyní svou výpověď obohatil. „Jeli jsme tvrdé sparingy a během jednoho jsem si nějak natáhl sval. Snížila se mi hybnost a já nevěděl, co to se mnou je. Do zápasu zbývaly jen dny, a protože nejsem srab jako můj soupeř, tak jsem nic nerušil,“ řekl Jake pro portál boxingscene. 


„Bohužel to zranění nebylo jedinou věcí. Dvakrát jsem během kempu onemocněl, bral jsem antibiotika a nikdy jsem se nedostal do nějaké stoprocentní formy. Prvně jsem to špatně doléčil, tak se mi to vrátilo. Moje tělo se mnou mělo jiné úmysly, než jaké jsem s ním měl já,“ přiznával. 

Příště ale bude prý vše jinak. „Určitě se chystám aktivovat doložku o odvetě, kterou uskutečníme snad v létě a kde všechny tyto věci napravím. Vím, že jsem lepší jak Tommy Fury, příště ho určitě knokautuji,“ slíbil. 


Další články

60 kilo rozdíl a speciální pravidla. Eddie Hall prořekl, jak chce v červnu „vypnout“ Tommyho Furyho

Marketingové oddělení Misfits Boxing tomu říká „Kráska vs. Zvíře“, ale pro fanoušky jde spíše o velký otazník nad sportovní hodnotou. Eddie Hall, bývalý nejsilnější muž světa, konečně prolomil mlčení a odhalil pravidla, za kterých se 13. června v Manchesteru postaví Tommymu Furymu. Navzdory šílenému váhovému rozdílu 60 kilogramů si fanoušci myslí, že výsledek je už teď napsaný ve hvězdách.

60 kilo rozdíl a speciální pravidla. Eddie Hall prořekl, jak chce v červnu „vypnout“ Tommyho Furyho

V sázce je čest: Hall chce Furymu dokázat, že hrubá síla stále vládne

„Nikdo tě nepraští tak silně jako já,“ vzkázal 157kilový obr Eddie Hall svému příštímu soupeři a jasně tak definoval taktiku pro blížící se bitvu s Tommym Furym. Svět se připravuje na střet brutální síly s vybroušenou technikou, který manchesterská aréna zažije už v polovině června.

V sázce je čest: Hall chce Furymu dokázat, že hrubá síla stále vládne