Sleduj nás

Navrátilec Jon Jones věří, že by se mohl měřit s těmi nejlepšími boxery světa

Navrátilec Jon Jones věří, že by se mohl měřit s těmi nejlepšími boxery světa

Ještě nám ani neukázal, v jaké formě se do oktagonu vrátí, ale už teď si vysoce věří. A to se netýká jenom MMA, nýbrž i potenciálního světa boxu, v němž by „Bones“ jakožto univerzální hrdina mohl také uspět. 

Vše je odvozeno nejenom od jeho bojové techniky, ale navíc také od zkušeností, které nabíral v době své vynucené pauzy. Dle slov jeho trenéra se Jon snažil zdokonalit svůj postoj, při němž dbal na preciznost svých úderů. No uvidíme, jak se to na jeho dalším soupeři (Gustafssonovi) během UFC 232 podepíše. 

Nicméně vraťme se k jeho ambicím. Ty rozhodně nejsou nízké a již teď na dálku vyzývají ty největší hvězdy nejen z bohatého světa smíšeného bojového umění. „Když jsem začal s MMA, věděl jsem, že se mohu jednoho dne stát tím nejlepším. Tutéž myšlenku sdílím nyní i s tím, co se týká boxu,“ překvapuje Jones. 


Jon Jones věří, že bude nejlepší

Než ho odepíšeme, uvědomme si, že to je jediný člověk, který rovnou ve dvou případech porazil slavného Daniela Cormiera. To se ještě nikomu jinému nepovedlo. „Podobně jako věřím ve své schopnosti, tak i věřím, že kdybych si najal ty správné trenéry, do dvou let bych se mohl utkat s boxerskou špičkou,“ doplňuje. 


Zdali Jonese uvidíme zápasit v ringu, to nám napoví až čas. Budeme-li se však držet jeho posledních výpovědí, nic podobného se neodehraje v nějakém dohledném časovém sledu. Bones nám pár týdnů dozadu potvrdil, že jeho cílem pro nyní je získat zpět pás v polotěžké váze a poté vyzvat Cormier k duelu číslo tři a vyzvednout si i pás v té těžké hmotnostní kategorii.


Další články