Sleduj nás

Nate Diaz potěšil fanoušky. Už brzy se vrátí do UFC k velkému duelu

Nate Diaz potěšil fanoušky. Už brzy se vrátí do UFC k velkému duelu FOTO: UFC

Velké zprávy si pro fanoušky přichystal stocktonský gangster Nathan Diaz, který se už zanedlouho prý znovu vrátí do UFC.

Jeden z hlavních tahounů pozornosti se loni v září vybojoval z platné smlouvy, kterou s MMA velikánem měl. Neznamenalo to prý však, že svému starému domovu dal definitivní sbohem.

Každý, kdo má smlouvu s UFC, nemá povoleno působit jinde. I když odejdete do důchodu, nemůžete se z něho jen tak vrátit a říct si, že teď půjdete třeba do Bellatoru. Proto se Nate ze své aktivní smlouvy s UFC nejprve vybojoval, načež si domluvil boxerský souboj s Jakem Paulem. Až bude ale po všem, tak se vrátí zpátky. Všichni fanoušci už patrně asi tuší kvůli čemu.


„Jake Paul je první na řadě. Dlouho měl nějaké řeči, chtěl se cpát mezi opravdové chlapy, tak jsem řekl, že ho vezmu do školy, aby konečně zmlknul. Jak se s ním vypořádám, tak se vrátím do UFC. Rád bych se tam vrátil,“ překvapil Nate v pořadu Bradley Martyn’s Raw Talk.

Nějaké spory s Danou Whitem jsou údajně tytam… Nebo alespoň nebyly tak vážné, jak se celou dobu zdálo.


„Já a Dana se respektujeme. Je mi jedno, jestli mu vadí, že teď jdu boxovat s Jakem, ale ten vzájemný respekt mezi námi vždy byl. On sám ví, že tohle celé je byznys. Všichni chceme vydělat co nejvíce. Já si prostě udělám svoje věci a pak se vrátím do UFC a budu bojovat zase s opravdovými soupeři,“ uvedl.

A tím opravdovým soupeřem může být… Conor McGregor. Všichni vědí, že na tu trilogii mezi námi jednou dojde. Ani on, ale ani já nebudeme schopni ukončit kariéru, než se spolu znovu utkáme. Já budu tím, kdo ho pošle do důchodu,“ pronesl Nate Diaz.


Samozřejmě, pořád to jsou jenom slova, ale dost určitě by je Nate nevypustil ze svých úst, kdyby na nich nebyla špetka pravdy. Po té trilogii s McGregorem navíc touží každý fanoušek a vzhledem k okolnostem není vyloučeno, že bychom se jí v nějakém bodě příštího roku nemohli dočkat.


Další články