Sleduj nás

McGregor jako trenér prohrál i šestý zápas a ztratil nervy: Jdeme se prát hned teď!

McGregor jako trenér prohrál i šestý zápas a ztratil nervy: Jdeme se prát hned teď! Foto: UFC

Conor McGregor dostává v Ultimate Fighterovi rekordní debakl, že to dokonce už ani on sám neunáší.

V poslední epizodě zábavní show jsme mohli vidět, jak McGregorův chráněnec z SBG Ireland gymu Lee Hamond nestačí na Kurta Holobaugha, kvůli čemuž se Notoriousovo trenérské skóre v této soutěži propadlo na šest porážek bez jediné výhry. Emoce se rázem draly napovrch.

„Hej, Michaele, někteří z těchto kluků se dostali do UFC dříve, než ses sem dostal ty,“ opíral se McGregor do svého rivalského trenéra. „Zlomím ti nos, ty malý blázne. Jsi jen malinké klíště z Bellatoru. Nic proti mně nezmůžeš!“ pokračoval, načež přišlo rázné strčení, po kterém do oktagonu přiběhl i sám šéf Dana White, aby celou situaci uklidnil.

Conor McGregor opět tedy rozpumpoval atmosféru a naznačil, že je připravený k boji, ale bohužel mu to není nic platné, pokud se stále nezapojil do antidopingového programu USADA, ve kterém si bude muset pobýt šest měsíců, než mu bude udělena zelená k návratu do klece. A jak tato asociace sama informovala, slavný Ir své znovuzavedení do testovacího pole pozdržel.


„Pan McGregor nám měl zaslat své papíry a přihlásit se zpátky do povinného testování. To ovšem neudělal, což znamená, že ve zbytku roku se do oktagonu UFC už nebude moct vrátit,“ znělo v prohlášení Areviho Walkera, ředitele veřejné komunikace USADY.

„Slíbil nám, že se zapojí, což neučinil. Platí stále, že každý bojovník si musí projít šestiměsíční testovací fází, než mu bude umožněno vstoupit do klece. Existují sice výjimky, ale pan McGregor rozhodně nedosahuje žádného bodu, aby je mohl uplatnit. Letos se tedy do klece určitě nevrátí,“ dodal Walker.

Emoce mezi oběma trenéry The Ultimate Fightera sice bobtnají, ale bohužel nám okolnosti nenasvědčují, že by se, jak tomu velí tradice, měli na konci soutěže postavit proti sobě. Pokud se tak stane, tak nejdříve někdy v příštím roce.Další články