Sleduj nás

Nate Diaz má problémy se zákonem! Policie v New Orleans na něj vydala zatykač

Nate Diaz má problémy se zákonem! Policie v New Orleans na něj vydala zatykačFOTO: UFC

Bývalá hvězda UFC si svým sobotním incidentem zadělala na pořádné problémy. Podle zpráv z pondělního včera na něj totiž policie v New Orleans vydala zatykač pro ublížení na zdraví druhého stupně.

Trestem za tento přečin může být pokuta od dvou tisíc dolarů a výše, nebo také dokonce odnětí svobody v maximální délce 8 let.

Vše se odehrálo ve francouzské čtvrti na Burbon Street. Osmatřicetiletý veterán byl hostem boxerského turnaje Misfits, kde se v jednu chvíli nepohodl s bývalým profesionálním fotbalistou a hvězdou Netflixu Chasem DeMoorem.

Ten měl na turnaji svůj druhý zápas v boxu, který sice dokázal vyhrát, ale následně byl diskvalifikován za údery do ležícího soupeře. Ještě v ringu se poté rozhořel spor se známým propagátorem marihuany.

Vše eskalovalo o několik desítek minut později již mimo arénu, kde se oba znesváření borci znovu střetli. Do sporu se poté přidal muž nápadně podobný Loganu Paulovi, kterého si Nate zamkl do gilotiny a přidusil jej do bezvědomí. Na videu je následně vidět, jak jej Diaz nešetrně odhazuje na zem, kde si měl dotyčný způsobit úraz v zadní části hlavy.


Tím dotyčným, který si nedobrovolně schrupnul, byl Rodney Peterson. Policie, která spor ukončila, jej našla na zemi s krvavým zraněním a přivolala záchranou službu.

Vzhledem ke snadné dostupnosti důkazních materiálů byl nyní na Natea Diaze vydán zatykač. Uvidíme, jak se k situaci postaví soud v New Orleans, ale pro známého gangstera bude rozhodně přitěžující okolnost, že je profesionálním bojovníkem.

Zdroj: MMA JunkieDalší články