Sleduj nás

Nas*at na O’Malleyho, vyhrál jsem naprosto čestně! domnívá se Vera, který o odvetu nejeví zájem

Nas*at na O’Malleyho, vyhrál jsem naprosto čestně! domnívá se Vera, který o odvetu nejeví zájem

Marlon Vera je velice rozhořčený tím, co o něm Sean O’Malley říkal. Na odvetu tak prý může rovnou zapomenout.

Slavný Sugar před týdnem zažil vůbec první porážku v kariéře, když ještě v prvním kole podlehl soupeři, kterého (jak on sám uvedl) nepovažuje za vůbec nebezpečného. „Nebýt mé zraněné nohy, vyhrál bych! Ta porážka je velmi smolná. Proti někomu jako Vera bych neměl nikdy prohrát!“ pravil O’Malley, čímž jen rozvířil emoce a vzbudil otázky ohledně možné odvety.

Marlon Vera si je jistý, že vyhrál v UFC

Případného reparátu se však zjevně nedočká. „Nasrat na něj! Vyhrál jsem čistě!“ prohlásil Vera, jenž se oháněl kladnými výsledky rentgenu. „Snímky ukázaly, že je O’Malleyho noha v pořádku, což znamená, že jsem ho zneškodnil já sám svými údery. Pokud dostanete ránu přímo do chrámu, tak vám přestanou fungovat nohy. Takhle to funguje!“ vysvětloval, že mu tam prošel jeden čistý úder na tvář soupeře.

„Každý na to má vlastní názor. Já vyhrál a jsem šťastný. Nic bych na tom průběhu neměnil. Vím, jak moje rány umí být nebezpečné. Sean ten nátlak nevydržel a nakonec se mi vzdal. Takže pokud chce odvetuu, ať si nasere. Pro mě to není ověřený soupeř, ještě nebojoval s nikým pořádným,“ uzavřel Vera, který tak citoval i několik dalších lidí, jež zastávají podobný názor. A jedním z nich je například bývalý bantamový šampion Cody Garbrandt, který taktéž vedl se Sugarem jisté osobní spory.Další články