Sleduj nás

Naprosto nezodpovědné chování ze strany UFC! naříká Edwards. S něčím podobným vůbec nepočítal

Naprosto nezodpovědné chování ze strany UFC! naříká Edwards. S něčím podobným vůbec nepočítal

Ambiciózní zápasník z velterové váhy Leon Edwards se měl původně 21. března na domácí půdě v Londýně utkat s Tyronem Woodleym, posléze ovšem z tohoto duelu kvůli pandemii koronaviru sešlo.

UFC se pomalu jako jediná sportovní organizace snažila udržet v chodu, a proto začala zařizovat náhradní řešení. Edwardsovi bylo tedy doporučeno, aby přiletěl do USA, dokud je to možné, než se zavřou hranice. To on ale neučinil a rozhodl se zůstat v Anglii.

„V sobotu (týden před zápasem) jsem si šel lehnout a v neděli časně ráno mě vzbudil telefon. Bylo mi řečeno, že se souboj s Woodleym v Londýně neuskuteční a že mám co nejdříve nasednout do letadla, abych se dostal do USA,“ dal se Edwards do vysvětlování.


„Ptal jsem se, kolik mám na odlet času. A odpověď zněla, že jen pouhé tři hodiny… Nikdo nevěděl, kam přesně poletíme, prý jen někam do Ameriky. Nikdo se nestaral o to, jak se dostanu zpátky do Anglie, protože se tu uzavřely hranice. Jediné, o co UFC šlo, bylo mě dostat do USA,“ svěřoval se.

„Volal jsem s vedením UFC a žádal jsem je o trochu více času. Oni mě razantně odmítli a trvali na tom, abych odletěl ještě v neděli, pokud chci bojovat… To pro mě bylo nereálné,“ uzavřel v rozhovoru pro BT Sport Edwards. Jeho zápas se tak zrušil a Tyron Woodley teď vyhlíží souboj s novým soupeřem.Další články