Sleduj nás

Napadení? Klidně bych to udělal znovu, říká Tadeáš Růžička. Prý bránil přítelkyni. Nevěříte? Tak ho máte jít obšťastnit

Napadení? Klidně bych to udělal znovu, říká Tadeáš Růžička. Prý bránil přítelkyni. Nevěříte? Tak ho máte jít obšťastnitFOTO: OKTAGON MMA

Nějaká sebereflexe mu stále nic neříká. Tadeáš Růžička opět vypěnil a pobouřil celou veřejnost. Málokdo mu věří, ale pravda prý už brzy vyjde najevo.

Tadeáš se pomalu vrací do starých kolejí a hledá příležitosti, kde by se mohl uplatnit. Než vyšla najevo jeho kauza ohledně napadení, rýsoval se mu v organizaci Clash of the Stars dobře placený zápas s kulturistou Karlosem Bendou.

Mawar na tuto šanci nezapomněl, rád by se jí znova dočkal, a tak během čtvrtku na instagramový profil Clash of the Stars u příspěvku s Bendou napsal: „Dejte ho se mnou, já ho knokautuju hned v prvním kole.


Na tento příspěvek se vmžiku nabalila celá řada reakcí, v nichž se častokrát opakovala fráze: „Já myslel, že ty vypínáš už jenom lidi na ulici.“ A co si budeme. Tadeáš je člověk, který se snadno naštve, a proto sám přispěchal s další excelentní odpovědí. „Každej víte p…, za pěsti do mé holky bych si s ním klidně dal druhý kolo legal znova. A ty ostatní s… z medií, co to na mě zkouší, mi můžou vyhulit.“

Nepopíráme, Mawar je excelentní bojovník a skutečně se mohlo stát, že byl ve špatný čas na špatném místě, což je také ten důvod, proč se jej domácí organizace RFA nyní tolik zastává a proč všichni jemu blízcí věří, že žádné obvinění k pobytu za mřížemi nepovede, ale větší problém je právě jeho veřejné vystupování, které je dost podobné této poslední odpovědi.


Toto napadení je nejvíce zmiňováno, protože se projednává jako trestný čin, ale dozajista se nejedná o jediný problém, ve kterém se Mawar momentálně topí.

Volně na internetu je k dispozici několik videonahrávek, které mimo jiné Tadeáš sám točil, kde převážně vyhrožuje svým sledujícím. Na jednoho dokonce křičel, že jemu i jeho mámě bude skákat na hlavě. Další vyzýval, aby si ho našli v Řepích. A to tu máme stále ten nevyřešený případ, kdy se měl opít a poplivat dvě mladé holky. Jedné z nich, jak nám sama vypověděla, měl dokonce dát i pěstí…


Další články