Sleduj nás

Může mě tahat po zemi klidně deset kol, ale já budu bojovat, dokud neumřu! poslal Humburger soupeři drsný vzkaz

Může mě tahat po zemi klidně deset kol, ale já budu bojovat, dokud neumřu! poslal Humburger soupeři drsný vzkazFOTO: RFA

První opasek organizace Real Fight Arena v MMA bude ve hře tento víkend. Na turnaji RFA 11 v Bratislavě si to ve střední váze rozdají Nenad Avramovič a Dominik Humburger.

Hlavní událost turnaje proti sobě svede dva stylově rozdílné borce, kteří se nacházejí v rozdílných fázích sportovní kariéry. Srbský Samuraj má již nejlepší roky za sebou a titul by byl rozhodně vrcholem, po kterém extrémně touží. Voják z Liberce je naopak stále na začátku své MMA mise, ale jeho motivace není o nic menší.

„Nemůžu podcenit jeho fyzickou připravenost. Má zkušenosti a dobrou kontrolu na zemi, proto si myslím, že mě bude chtít tahat na zem a vyčerpat mě. To ale ještě neví, že by mě mohl tahat po zemi klidně deset kol a já budu bojovat stále, až dokud neumřu,“ prohlásil odhodlaně Dominik před pětikolovou bitvou na svém Instagramu.

Svěřenec Petra Knížete má zatím fantastickou bilanci bez jediné porážky. Avramovič je ale, co se zkušeností týče, rozhodně největší výzva, na kterou Dominik narazí, to navíc v silně exponovaném zápase.

„Rekordem se určitě nechci stresovat, ale udělám maximum pro to, aby nula na kontě porážek zůstala. V zápase budu dělat to, co umím nejlépe. Myslím, že toho umím dost na to, abych vyhrál a získal svůj první opasek,“ věří si Humburger, který se kromě RFA dokázal prosazovat i v KSW.


U našich severních sousedů získal dvě velmi cenná vítězství a vzhledem k tomu, že šampion Roberto Soldič již v KSW neúřaduje, je cesta k titulu otevřenější než dříve.

„Myslím, že na titul v KSW mám ještě čas. Teď mám před sebou jiné úlohy, které musím splnit. Každopádně, v kariéře se chci dostat co nejvýše a nejvýš je UFC,“ určuje si postupné priority profesionální voják, který dokáže obdivuhodně kloubit sportovní život s civilním povoláním.


Další články