Sleduj nás

Mrzí mě to, ale Ngannoua totálně z boje vymažu a nic mu nedovolím, tvrdí Gane

Mrzí mě to, ale Ngannoua totálně z boje vymažu a nic mu nedovolím, tvrdí Gane
Ciryl Gane je přesvědčený, že zná úspěšný recept, jak zastavit dobře promazaný stroj na knokauty v podobě Predátora Francise Ngannoua.

Ten v současné chvíli drží mistrovský pás těžké váhy, který vyňal z vlastnictví Stipeho Miocice. Krátce poté naznačil, že on je nyní nejlepším bojovníkem v této divizi, ale to možná ještě netušil, že mu prakticky ihned začne dýchat na záda stejně ambiciózní člověk.

„Vím o sobě, že jsem nejlepší, právě se to chystám promítnout v akci. Prakticky jsem přesvědčený, že takového vysokého bojového IQ, jako mám já, v UFC nikdo nedosahuje,“ tvrdí francouzský vyzývatel Ciryl Gane.

Tomu se naposledy dokonale podařilo vymazat KO sílu takového Derricka Lewise. Ještě předtím si s ním nevěděli rady ani Alexander Volkov či Jairzinho Rozenstruik. Všechny tyto skalpy mu dodávají sebevědomí, že na Ngannoua bude čekat podobný osud.

„Mrzí mě to, jelikož mám Francise rád, ale tohle je válka a v ní se na přátelství nemůže brát ohled. Takže bohužel, Francise z boje totálně vymažu a nic mu nedovolím. Myslím si, že to bude zrcadlit průběh mého zápasu s Rozenstruikem. Pohlídám si jeho sílu,“ slíbil Gane.

Další články