Sleduj nás

Monika Bagárová: Nechci, aby v zápase skončil špatně. Vzájemně máme v úctě to, co ten druhý dělá

Monika Bagárová: Nechci, aby v zápase skončil špatně. Vzájemně máme v úctě to, co ten druhý dělá

Je to jasné, Monika Bagárová má nového partnera. Tím je přední český zápasník MMA Makhmud Muradov, kterého už tentokrát vyvedla do společnosti, veřejně představila a Česko-Slovenský ples měl tak speciální náboj.

Je plesová sezóna, která vám přináší hodně pracovních nabídek. Co je pro vás nejdůležitější pří výběru šatů?
Musím se v nich cítit dobře, musí se mi líbit, musí být krásné a také pohodlné. Za poslední roky jsem vystřídala mnoho šatů. Spolupracuji ráda s českými i slovenskými návrháři.

Mluvíte do tvorby šatů?
Jak kdy. Vždy mám nějakou představu, řeknu ji a pak se to dotáhne. Většinou to skončí výborně.


Jak dlouho vám zabraly přípravy na letošní ples?
Trvaly celý den, ale spíše jsem si to užívala. Jsem nadšená ze svého looku. Měla jsem i do barvy šatů sladěné vlasy díky stylingu.


Pamatujete si svůj první ples?
Kvůli soutěži SuperStar jsem měla složitý celý devátý ročník a na střední škole jsem měla hodně práce. Plesy jsem nikdy neřešila a školu rychle dokončila. Prožívám to až nyní s mojí sestrou. Na plesy jsem chodila vždy jen pracovně, předtím jsem na žádném nebyla. Moc nejsem na společenské tance, spíše tančím v partě. To vás dokáže zvednout ze židle.

Bylo těžké přemluvit vašeho partnera k účasti na plese?
Vystupovala jsem a už od začátku to vypadalo, že mě přítel doprovodí. Nic jsme si nenacvičovali, tak jsem ráda, že nepřišel nějaký trapas, třeba, aby mě nevyzval k tanci.


Váš partner dělá MMA. Nechce třeba, abyste si to zkusila?
Ne, to ne. Chce to od žen obrovskou odvahu pro tento sport. Ženy, které se MMA věnují, velice obdivuji. Není to ale nic pro mě, protože nemám ráda bolest a bojím se jí. Když sledujete někoho, koho milujete, jak zápasí, není to lehké. Mým úkolem je přítele hlavně podpořit, aby se mohl plně soustředit na přípravu před zápasem. Nechci, aby v zápase skončil špatně. Vzájemně máme v úctě to, co ten druhý dělá a to nás spojuje.

Na vašem Instagramu je příspěvek, kde jste spolu trochu zápasili.
To bylo ze srandy. Chtěla jsem kopnout nohou nahoru a přišlo mi legrační, že mi to nejde, jen jsem nečekala, že spadnu. Přítel mi neřekl, že bych si měla sundat ponožky, že by mi to mohlo třeba uklouznout. Pak jsem si pročítala komentáře od lidí, že to je vtipné. Smáli jsme se tomu pak ještě dlouhou dobu. Sranda musí být, je potřeba někdy taky vypustit.


Další články