Sleduj nás

Mocný myšák opět padne, slíbil Moraes a nastínil vítěznou taktiku

Mocný myšák opět padne, slíbil Moraes a nastínil vítěznou taktikuFoto: ONE Championship

Historicky nejúspěšnější zápasník muší váhy se vrátí do klece 5. května, kdy jej bude čekat trilogie s Adrianem Moraesem. A ten už teď slibuje svému soupeři peklo.

V nejnižších hmotnostních kategoriích knokauty příliš často nelétají, přesto je třeba říct, že právě tato dvojice tomuto pravidlu nešla naproti. V prvním střetu po KO úderu kolenem vyhrál Moraes a ve druhém mu téže službičku Johnson rovněž kolenem vrátil. Nyní, jelikož je stav nerozhodný, se oba borci sejdou ještě potřetí. A diváci se mají opět na co těšit.

„Půjde o veliké utkání, jedno z největších v celé historii,“ ví moc dobře Moraes, který doufá, že misky osudu převáží na svou stranu. „Už jednou jsem Johnsona porazil, a i když mě v naší odvetě nachytal, tak se stále považuji za lepšího bojovníka. Tohle je má chvíle, jak to dokázat. Vezmu ho rovnou do pekla!“ popsal v promo videu k nadcházejícímu utkání.


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

Jaký má být recept?

„Klíčem k úspěchu podle mě bude naprostá ostražitost, ale také výbušnost. Ačkoliv přiznávám, že kvalitní bojovník jako Demetrious zrovna nechybuje, tak si myslím, že dokážu lépe číst hru. A jak najdu skulinku, tak vmžiku zareaguji a přijde buďto KO, anebo nějaká submise. Sázím spíše na KO, ale nedivil bych se, kdybych Johnsona uškrtil. Bude to o správném časování a přebírání útoků,“ přibližoval Moraes, který nad svým oponentem drží značnou výškovou převahu. Konkrétně 12 cm.

K velkému měření sil dojde na akci zvané ONE Fight Night 10, kterou bude hostit 1st Bank Center, což je víceúčelová arena, jež se nachází v Coloradu. Na téže akci se objeví i bývalá hvězda KSW Roberto Soldič, který je tuzemským fanouškům dobře znám například i díky tomu, že v září roku 2021 porazil na technické KO českého zástupce Patrika Kincla.Další články