Sleduj nás

Mladík, jenž si díky své postavě vysloužil přezdívku ruský Hulk, má za sebou MMA debut. Soupeř neměl šanci

Mladík, jenž si díky své postavě vysloužil přezdívku ruský Hulk, má za sebou MMA debut. Soupeř neměl šanci

Jako by se nám s tím v poslední době roztrhl pytel. Na první pohled profesionální kulturista, který snil o dobré kondici a vymakaném těle, se jednoho dne rozhodl, že zkusí své štěstí v kleci. A jakmile ochutnal pocit vítězství, nemůže se dočkat dalšího pokračování.

Askhab Tamaev zkouší MMA

Jediný zádrhel nastává v okamžiku, uvědomíme-li si, kolik je vlastně tomuto „ruskému Hulkovi“ let. Askhab Tamaev se až do svých šestnácti promenádoval na internetu, kde vystavoval své extrémní bicepsy, které si vybudoval neustálým posilováním, až se u něj začala rozvíjet myšlenka zápasu v oktagonu.


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

O Ashabovi se říká, že je majitelem nejširšího krku na světě. Ačkoliv tento názor nemůžeme nijak potvrdil, určitě na tom něco bude. Podíváte-li se na jeho fotografie, najdete u nich jisté spojení imaginární postavou Hulka, podle něhož mu dali domácí příznivci přezdívku. A mladý Tamaev si na ni ihned zvyknul.

Když se pak blížil jeho den D, kromě dosti individuálnímu tréninku věřil hlavně ve své fyzické předpoklady. Na druhý konec klece se proti němu postavil Philip Marvin, jenž proti houževnatému borci neměl sebemenší šanci. Tamaeovi pak už jen stačilo si protivníka poslat k zemi, kde mu nedal žádný prostor vyniknout.Další články

Potvrzeno! Viktor Pešta i Dominik Humburger na KSW v Lodži

Stálice domácí scény půjdou v největší evropské organizaci opět do boje. Viktora čeká Brazilec, který nutně potřebuje zvítězit. Dominik narazí na domácího Poláka, který je také pod tlakem, takže oba čekají pořádně tuhé bitvy.

Potvrzeno! Viktor Pešta i Dominik Humburger na KSW v Lodži