Sleduj nás

Mikulášek: V roce 2021 bych si to rád dal s Vémolou ještě jednou

Mikulášek: V roce 2021 bych si to rád dal s Vémolou ještě jednou

Václav Mikulášek by rád dokázal, že ve svém prvním utkání skutečně jenom zamrzl, kvůli čemuž následně prohrál, aniž by byl schopen ukázat něco z toho, co se zrovna naučil.

Konstelace hvězd i koronavirová situace nebyla k oběma fighterům zrovna příznivá, a tak vše dopadlo tak, že se oba střetli až 5. prosince, kde z toho Karlos udělal svoji show, v níž Mikuláška stáhl na zem, kde ho za dvě minuty donutil odklepat.

Pro Babu Jagu to byl šok, nicméně jak sám přiznal, bohužel se nedokázal vypořádat se sílou okamžiku. Nyní už ví, kde byl problém, ale po bitvě je každý generál…

„Co bych mohl udělat jinak? Po bitvě je každý generál. Samozřejmě, že jsem si to v hlavě promítal, ale bylo to, jak to bylo, prohrál jsem. V pondělí jsem se vrátil k tréninku, jedu zase dvě fáze, jedeme dál,“ uvedl Mikulášek v rozhovoru pro sport.cz.

Ačkoliv jsou zkušenosti obou fighterů podstatně odlišné, Václav „Baba Jaga“ Mikulášek i nadále ke Karlosovi chová velkou nenávist, kterou se pokusí promítnout do své nové cesty, na jejímž konci by mohla být i kýžená odveta. A to třeba ihned už v příštím roce, který nám právě klepe na dveře.


Karlos Vémola má ty nejvyšší ambice v Oktagon MMA

„Když pán Bůh dá a já věřím, že dá, chtěl bych porazit Tomáše Bola, chtěl bych zápas s Robertsenem, kterým zápasil s Vémolou. A pokud budou ke mně lidi milí, hodní, tak bych si to dal ještě jednou s Karlem,“ nechal se slyšet Mikulášek, jenž tak zároveň naznačil i jméno svého příštího soupeře.


Další články

Ondřej Novotný bere vinu na sebe. Vysvětlil propadák českých bojovníků v Ostravě

Ostravský turnaj Oktagon 84 přinesl fanouškům hořké zklamání, když drtivá většina domácích bojovníků padla pod náporem zahraničních nájezdníků. Promotér Ondřej Novotný se nyní k černé bilanci vyjádřil a překvapivě vzal velkou část viny na svá bedra. Za masakrem českých nadějí totiž stály neustálé změny na startovní listině a extrémně těžký matchmaking.

Ondřej Novotný bere vinu na sebe. Vysvětlil propadák českých bojovníků v Ostravě

Tohle nikdo nečekal, slavný samuraj visel nad propastí bez jakéhokoliv jištění

Viset na kolmé skalní stěně vysoko nad zemí bez jediné jistící karabiny vyžaduje buď čiré šílenství, nebo absolutní zenový klid. Elitní český bojovník Jiří Procházka nedávno pořádně šokoval zástupce největší MMA organizace světa, když jim místo rutinních záběrů z tělocvičny poslal mrazivé video ze svého adrenalinového hazardu nad propastí.

Tohle nikdo nečekal, slavný samuraj visel nad propastí bez jakéhokoliv jištění

Absurdní chování a výmluvy. Škvor hodnotí bojovníky

Elitní postojář a veterán organizace Oktagon MMA Daniel Škvor si nebral servítky. V reakci na nedávné dění na domácí scéně ostře zkritizoval přístup některých zápasníků. Nelíbí se mu hledání výmluv, politikaření ohledně výběru místa zápasu i špatný přístup k celoroční fyzické kondici.

Absurdní chování a výmluvy. Škvor hodnotí bojovníky

Stimulanty nic nezmění. Matěj Peňáz ostře o novém antidopingovém programu

Organizace Oktagon MMA se po vzoru světových gigantů pouští do boje se zakázanými látkami. Zatímco někteří krok vedení kvitují, elitní postojář Matěj Peňáz mírní nadšení. Podle něj testování pouze na stimulanty nepřinese revoluci. Opravdové zemětřesení na scéně podle něj nastane až ve chvíli, kdy se začnou plošně kontrolovat anabolické steroidy a růstové hormony.

Stimulanty nic nezmění. Matěj Peňáz ostře o novém antidopingovém programu

Oktagon odhaluje karty: Pukač mění váhu a Humburger má na stole velkou výzvu

Už žádné drastické shazování kil a trápení v sauně. Slovenský bijec Robert Pukač se rozhodl pro zásadní kariérní krok a definitivně mění váhovou kategorii, což s úsměvem kvitoval i promotér Ondřej Novotný. Organizace zároveň odkrývá karty pro nadcházející turnaje v Liberci a Bratislavě, kde se rýsují třaskavé bitvy.

Oktagon odhaluje karty: Pukač mění váhu a Humburger má na stole velkou výzvu